Знаний полтавський гурт «Транс-Формер» презентував новий кліп

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PPIDNBd2gPBYe

Як створювалося відео під назвою «Повертайся у мої сни» та хто доклав зусиль до його створення, дивіться у наступному сюжеті.

Кліп «Повертайся у мої сни» був створений на одному диханні, розповів на презентації лідер-вокаліст гурту «Транс-Формер» Валерій Мельник.

/Валерій Мельник, лідер-вокаліст гурту «Транс-Формер»

Був якийсь вірш, якийсь мотив. З Олегом зібралися у мене вдома на кухні, записали чорновий варіант треку. Послухали - гарна пісня. Вирішили швидко записати на студії, тобто, наче сніжний ком все йшло. Записали пісню, здалася вдалою. Почали знімати кліп/

На 90%, продовжує Валерій Мельник, «Повертайся у мої сни», – це робота Олега Ананьєва, який виступив одночасно й автором ідеї кліпу, і режисером, і композитором, і аранжувальником, і оператором відео.

/Олег Ананьєв, режисер, аранжувальник, композитор та оператор кліпу

Я коли послухав цей трек, мабуть, разів з двадцять, до мене прийшла ця ідея, я якось це не контролював. Воно просто саме прийшло/

Щодо місця зйомок питань також не виникало. Як це не банально, говорить незмінний гітарист «Транс-Формерів» Роман Бікеєв, та обрали для цього рідне місто.

/Роман Бікеєв, гітарист гурту «Транс-Формер»

Місто Полтава - дуже красиве місто, тим більше, це наше улюблене місто. Це наша батьківщина/

Зупинилися на трьох основних локаціях - кожна цікава по-своєму.

/Максим Мовсесян, оператор кліпу

Перша локація – це було Співоче поле. Там був дуже гарний ліс. Друге – це Левада. Ми просто стояли посеред траси, машини нас об'їжджали, деякі зупинялися і питали: «Що ви робите? Що ви знімаєте?». Раз навіть на штатив наїхали/

Та, незважаючи на жвавий рух на трасі, все ж найцікавішим місцем для зйомок оператор Максим називає Кадетський корпус. Місце моторошне та водночас магічне.

Моторошно стає і від того, що працювали над кліпом близько трьох тижнів, по кільках годин при температурі повітря +5.

/Ніка, актриса кліпу

Змерзнути нам не дали. Було прохолодно, звичайно, ходити босою, особливо, коли я переходила дорогу боса в тоненькій сукні. Навіть ДАІшники зупинялися на переході. Це було дуже мило/

У проміжках між зйомками дівчат одягали в куртки, накривали ковдрами та зігрівали чаєм. З упевненістю заявляємо, що під час створення кліпу жодна з актрис не постраждала.

/Настя, актриса кліпу

Нас зігрівала атмосфера, гарна компанія, це було весело, це було круто!/

А чи крутим на вашу думку вийшов результат, зможете визначити самі. Під час презентації кліпу його урочисто виклали у вільний доступ на Ю-Туб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію