У Полтаві стартував «місячник доброти»
Під час нього збиратимуться крупи та корм для тварин, матеріали для створення будиночків для собак. Його організатором вже третє виступив Центр захисту живої природи «Юний європеєць». А розпочали «місячник доброти» традиційним концертом у Міському будинку культури.
«У гості до Матроскіна» дітей, які люблять тварин, запросив Центр захисту живої природи «Юний європеєць». Традиційний благодійний концерт зібрав сотні небайдужих до долі нещасних чотирилапих.
/Олександр Назарець, учень ЗОШ №8
У них теж є сердечко, як і в нас. Я, буває, також виходжу з дому, бігає собачка, хлопці над нею знущаються, а я захищаю, даю хлібця/
Розважали дітей на святі знайомі герої улюблених дитячих мультфільмів.
Запросили на цьогорічний концерт і представників австрійської благодійної організації «Чотири лапи», яка наприкінці жовтня почала проводити у Полтаві масову стерилізацію тварин. Її волонтери отримали за свої благородні діяння грамоти та винагороди.
/Амір Халіл, ветеринарний лікар австрійської благодійної організації «Чотири лапи»
Наша головна мета - донести до мешканців необхідність вирішення проблеми з безпритульними тваринами для майбутнього їхнього міста/
Нині, продовжують організатори, можна підбивати певні підсумки проведеної роботи.
/Майя Матвеєва, голова наглядової ради ПОБО ЦЗЖП «Юний європеєць»
Зараз уже за цей маленький проміжок часу було простерилізовано 150 тварин, але, ми сподіваємося, що далі це буде близько 200. А це означає, що на вулицях міста Полтави не з'являться 2 тисячі малюків навесні. Ось такими гуманними методами можна дійти до вирішення цього дуже важливого питання/
Цей концерт за ліком став уже третім. Присвятили його початку так званого «місячника доброти». Результати від проведення минулорічних тішать організаторів. Адже завдяки допомозі малечі, яка долучилася до акції, за два роки вдалося зібрати більше тонни круп та кормів. У цьому ж році деякі школи самі телефонували в організацію та дізнавалися про початок акції. Усе, що вдасться зібрати протягом листопада, говорять організатори, обов'язково буде спрямовано для харчування собак-безхатченків.
/Сергій Одаренко, член правління ПОБО ЦЗЖП «Юний європеєць»
Зараз діють тимчасові пункти перетримки тварин, то дозовано, порціями до них буде виділятися це все, тому що за раз стільки не роздають, будки будуть будувати для інших. Плюс - ідуть розмови про організацію притулка у місті, тому в подальшому саме на притулок виділятимуть ці корми/
Скільки корму зберуть протягом цього місячника доброти, стане відомо вже 7 грудня, коли відбудеться заключний концерт. Організатори обіцяють: присвячений він буде Весвітньому дню захисту тварин, який відзначатиметься 10 грудня.