На телеканалі «Місто» стартує новий проект «Народний Кореспондент»

Маєте цікаву інформацію та хочете поділитися нею не тільки зі своїми сусідами, друзями та близькими, а з усім містом? Тоді Вам до нас. Детальніше про унікальний для Полтави народний проект дивіться далі у випуску.

Увага! Телеканал «Місто» шукає кореспондентів з народу.

/Віктор Трофименко, заступник генерального директора ТОВ Студія «Місто»

«Народний кореспондент» – це започаткована нами на телеканалі «Місто» програма, яка має на меті дати можливість сотням простих полтавців взяти активну участь у формуванні інформаційного простору нашого міста/

Є цікава інформація? Поділіться нею з нами – і вашу новину дізнаються тисячі людей! Надсилайте нам фото та відео цікавих й незвичайних події, що відбуваються у Полтаві, або просто розповідайте про актуальні проблеми, які хвилюють полтавців.

/Віктор Трофименко, заступник генерального директора ТОВ Студія «Місто»

Шановні телеглядачі, полтавці та гості міста! Запрошуємо вас до участі у програмі «Народний кореспондент». Кожен з тих, хто не байдужий до проблем, долі рідного міста, матиме змогу розміщувати новини в оперативному режимі на нашому сайті. Найкращі ж новини стануть основою відеосюжетів, які з'являться у новинарних випусках Студії «Місто»/

Звертайте увагу на оперативність та актуальність новин! Якщо впродовж двох місяців шість та більше Ваших тем стануть нашими сюжетами, телеканал «Місто» запропонує Вам посаду позаштатного кореспондента. Оперативні новини приймаються за телефоном (0532) 50-88-53 та на нашому сайті www.misto-tv.poltava.ua.

Стрічка новин