Гості із Німеччини передали перинатальному центру обладнання для новонароджених

Представники німецької компанії передали до обласного Перинатального центру обладнання для виходжування немовлят з наднизькою вагою, а саме – спеціальні столи з підігрівом для догляду за новонародженими. Іноземні гості були вражені рівнем медичного закладу та його технічним оснащенням. І хоч обладнанням центр забезпечений на 100%, зайвими такі подарунки, кажуть фахівці, не будуть.

Наприкінці 2012 року у Полтаві відкрили обласний перинатальний центр. Відтоді тут з'явилося на світ близько 1900 немовлят. Дітки народжуються майже щогодини. Заклад оснащений усім необхідним обладнанням для виходжування малюків з наднизькою вагою. А днями адміністрація установи отримала ще й подарунки від представників німецької компанії, що спеціалізується на виготовленні профільного устаткування.

/Андрій Бєлорус, завідувач неонатальною службою обласного перинатального центру

Ця компанія є постачальником обладнання, їхнє обладнання знаходиться у нас в реанімаційному відділенні та відділенні постнатального догляду/

Обладнання німецької компанії допомагає рятувати життя найменшим українцям.

/Йорк Ваєр, представник німецької компанії

Ми займаємось розробкою і виготовленням обладнання для новонароджених. Це інкубатори, а також спеціальні столи/

Столи для немовлят, які отримав обласний перинатальний центр, - подарунок німецьких гостей.

/Клаус Ваєр, засновник і директор компанії

Цей центр дуже сучасний, тут хороші спеціалісти, мені приємно зробити їм подарунок/

Перинатальний центр - медичний заклад нового покоління. Тут надають допомогу вагітним, породіллям та новонародженим з усієї області. У центрі виходжують малюків, які з'являються на світ з вагою 500 грамів. За час існування закладу тут не було жодного випадку материнської смертності, дітки, які народжуються із серйозними патологіями, отримують необхідну медичну допомогу. Спеціальне обладнання відіграє у цьому процесі важливу роль. Подарунки німецьких гостей вже використовують для виходжування найменших діток.

Стрічка новин