Незаконні витрати посідають перше місце у структурі фінансових порушень

Це констатувало, підбиваючи підсумки роботи Держфінінспекції у Полтавській області за 9 місяців поточного року, керівництво останньої. На яку суму за цей час її працівники виявили інших фінансових порушень, знають наші журналісти.

З початку року працівники Держфінінспекції здійснили ревізію 163 підприємств, установ та організацій. На 156-ох із них були виявлені фінансові порушення, що призвело до втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

/Михайло Кривошей, начальник Держфінінспекції в Полтавській області

За 9 місяців ми збільшили виявлення порушень на 17,5 млн в абсолютній величині - 58,1 млн грн. Відшкодовано теж на 1,5 млн, і це при тому, що на 22 % зменшилася служба/

Найбільшу питому вагу у структурі фінансових порушень, говорять у Держфінінспекції, займають незаконні витрати - майже 28 млн гривень, за ними - недоотримання фінансових ресурсів, недостачі та нецільові витрати. Відшкодування втрат фінансових та майнових ресурсів держави - питання номер один у діяльності Держфінінспекції в Полтавській області. Так завдяки вжитим заходам за окреслений період поточного року установа відшкодувала втрат на суму близько 33 млн гривень. Тож роботу фінансової інспекції за 9 місяців 2013 року, вважає її очільник Михайло Кривошей, можна вважати задовільною.

/Михайло Кривошей, начальник Держфінінспекції в Полтавській області

Вцілому мені здається, ми спрацювали непогано, ми як завжди входимо до десятки кращих структур своїх колег по Україні, що було відзначено на колегії/

За результатами контрольних заходів для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни правоохоронними органами розпочато 122 кримінальних провадження.

Стрічка новин