Реєстрація усіх повідомлень від громадян та адекватне реагування на них залишаються пріоритетними у роботі правоохоронців

Про це під час засідання колегії УМВС України в Полтавській області говорив її очільник Едуард Федосов. Які ще питання були внесені до порядку денного зібрання, – у наступному сюжеті.

Особливий акцент під час засідання колегії УМВС начальник міліції Полтавщини Едуард Федосов зробив на протидії злочинів проти особи. Також наголошувалося на посиленні боротьби з економічною злочинністю, хабарництвом та корупцією, наркозлочинністю та організованою злочинністю.

Головний міліціонер області зазначив, що за результатами роботи дев’яти місяців на Полтавщині криміногенна обстановка хоч і стабільна, проте міськрайорганам з кожним днем потрібно покращувати якість та ефективність своєї роботи з протидії злочинності та надавати громадянам належні, якісні послуги.

Також на нараді зосередили увагу на необхідності активізації роботи слідства по розслідуванню тяжких та особливо тяжких злочинів. Особливий акцент був зроблений на покращення роботи щодо розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами. Слід зазначити, що в області скоєно понад 250 таких заволодінь, з яких майже дві третини - викрадення скутерів.

Стрічка новин