Міський голова втомився відбріхуватися від постачальників матеріалів на ремонт полтавських доріг через борг перед ними

Сьогодні у залі засідань Полтавської міської ради пройшла чергова 34 сесія 6 скликання. Більшість рішень традиційно погодили одноголосно й без обговорення. Про найбільш резонансні питання – у матеріалі наших журналістів.

Багатоповерхівці за адресою Жовтнева, 46 В у Полтаві бути. Побоювання мешканців сусіднього будинку, що їх старий дім завалиться, поки вбиватимуть сваї новобудови, а гаражі та сараї знесуть без компенсації та залишать двір без лавок, дитячого майданчика й тротуарів, висловила на сесії депутат від ВО «Батьківщина» Любов Шайдур. І хоч зауваження громади до рішення на дозвіл будівництва так і не внесли, Олександр Мамай запевнив, що візьме всю відповідальність за їх виконання на себе.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Я беру на себе персональну відповідальність, що жодного гаража, жодного сарайчика не буде знесено без домовленості з власниками. Це я заявляю з повною відповідальністю/

Попри регулярні скарги полтавців на роботу комунальних підприємств міста позитивно вирішилося і питання додаткового фінансування останніх. Ймовірно, на думку Олександра Федоровича, хай краще бастує громада через погані дороги та діряві дахи, ніж комунальники.

До речі, що стосується безпосередньо доріг. Швидше за все, не дочекається Полтава анонсованих міським головою рекордних 33 мільйонів на капітальний ремонт останніх. За словами Олександра Мамая, буде добре, якщо хоч 18 з них будуть освоєні містом в цьому році.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

На сьогоднішній день не виключення, можливо, і слово таке некоректне, але я вже перед всіма постачальниками аж забрехався. На сьогоднішній день 23 мільйона висить в Держказначействі. Ми жодної копійки не заплатили за бітум, декілька мільйонів винні за дизельне пальне/

Через «завислі» у Держказначействі гроші недоотримають у 2013 році свої кровні й інші міські управління. Через важку ситуації в країні, Полтаві, говорить мер, залишається тільки чекати та сподіватися на краще. А поки люди чекають, розважитися пропонуємо шопінгом. Рішенням 34 сесії до комунального ринку «Мотель», що на вулиці Грушевського, 11, до 6112 кв.м. вже орендованої площі приєднають ще 1276 кв.м. додаткової. Міський голова Полтави Олександр Мамай пояснив депутатам, що ця земля нічия (тобто, комунальна) і окрім хащів там нічого немає. А ті, хто віддає перевагу духовному над світським життям, зможуть помилуватися новою скульптурою «Ангел-Хранитель християнського подружжя», яку встановлять за адресою Соборний Майдан, 1 перед Успенським собором. На це запевнив, Олександр Мамай, з міського бюджету не витратили ані копійки.

Стрічка новин