Майже щомісяця відкриті люки стають причиною смертельних трагедій по всій Україні

Остання сталася у Львові на початку жовтня. Там, впавши у колодязь, загинув дворічний хлопчик. Полтава може стати наступною, б'ють на сполох мешканці. Мати двох дітей повідомила редакції нашого телеканалу, що один з потенційно небезпечних люків нині знаходиться поруч із дитячим садочком та школою.

Тротуар вздовж 38 школи та дитячого садочка по вулиці Зигіна пані Тетяна з дітьми відтепер обходить десятою дорогою. Тут, на її очах, у напіввідкритому люці застрягла дитина.

/Тетяна Волковицька, полтавка

До тієї пори, поки на моїх очах дитина - клас другий, не застрягла ніжкою і там повисла, я спокійно обходила цей люк. Але коли ми витягали ніжку дитини? обідрану тією всією арматурою, я прийшла на роботу, і у мене просто слів не було для виразів/

Щоб Полтава не поповнила список міст з люками-вбивцями, жінка якнайшвидше звернулася до диспетчерської «Водоканалу».

/Тетяна Волковицька, полтавка

Я його дуже попросила подивитися, цей люк поміняти. Тут дитячий садок, йдуть діти, тут школа, тут діти навчаються у другу зміну - повертаються ввечері, а тут освітлюється все дуже погано/

Це було 2 тижні тому. Станом на сьогодні люк і досі прикриває діряве з одного боку, хитке бетонне спорудження. У «Водоканалі» ж говорять: подібних заявок їх диспетчерська приймає по 30 щодня, але пообіцяли в ситуації розібратися та вислали на місце свою бригаду. Коли матеріал вже готували до виходу в ефір, нам повідомили, що «Водоканал» до колодязя по вулиці Зигіна жодного відношення не має. Останній перебуває на балансі міської філії «Укртелекому». Відтак, стосовно вирішення цієї проблеми висловитися в ефірі нашого телеканалу ми залишаємо право за всіма зацікавленими сторонами.

Стрічка новин