На Полтавщині успішно виконують Програму Президента «Україна – для людей»

Як виконується Програма Президента Віктора Януковича «Україна – для людей» на Полтавщині – звітував на прес-конференції керівник апарату-заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Говорили здебільшого про роботу у соціальній сфері: профілактику сирітства, відродження мережі спортивних і дошкільних закладів.

На Полтавщині надають перевагу сімейним формам виховання, щоб діти зростали у повноцінних родинах, а не в інтернатних закладах. Нині в області – 33 будинки сімейного типу та понад 150 прийомних сімей. Загалом у регіоні – більше 2,5 тисяч сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це на прес-конференції розповів керівник апарату - заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Частину притулків вже реорганізували в центри реабілітації. Це, пояснив посадовець, для того, щоб термін перебування у них малечі збільшився із 3-х до 9-ти місяців. Продовжується й процес відродження дошкільних установ. Цього року мережа дитсадків поповнилася 12-ма новими закладами. Нині 90% дітлахів області забезпечені дошкільною освітою.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської ОДА

Дуже велика увага приділяється позашкіллю. 2013 рік - рік дитячої творчості. У нас в області - понад 60 позашкільних закладів, у яких навчається близько 11 тисяч дітей/

Нині в області працює 7 центрів мережі «Спорт для всіх», різними видами спорту на аматорському рівні займаються 100 тисяч наших земляків.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської ОДА

Він більше стосується таких людей, як ми з вами. Може, правда, серед вас тут якийсь чемпіон сидить, але «Спорт для всіх» - це для бажаючих пограти в футбол, в пляжний волейбол, взяти участь у легкоатлетичній естафеті, серед спортсменів - цілі сім'ї. Наприклад, «Тато, мама, я - спортивна сім'я», і ці ми проводимо змагання/

Розгалужена в області й мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл, таких на Полтавщині 55. Нині їх відвідує понад 146 тисяч дітей. Головне, зауважив Валерій Пархоменко, - зберегти кількість профільних закладів, а подекуди - і примножити.

Стрічка новин