Дворазовий призер Олімпійських ігор Леонід Бартєньєв відвідав свою рідну 25-ту школу

Кількаразовий призер Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи Леонід Бартєньєв, випускник 25-ої полтавської школи, зустрівся у своєму рідному навчальному закладі із школярами. Чемпіон поділився з підростаючим поколінням секретами своїх спортивних успіхів.

Леонід Бартєньєв сьогодні не впізнає своєї рідної школи. Зовсім не такою він залишив її у 52-ому році. З того часу, говорить, і вона встигла змінитися, і він сам повертається сюди з чималими здобутками. Леонід Бартєньєв – дворазовий призер Олімпійських ігор, багаторазовий переможець чемпіонатів світу та Європи з бігу на коротких дистанціях. Ці досягнення, зізнається спортсмен, давалися нелегко: шляхом наполегливої праці та тренувань.

/Леонід Бартєньєв, дворазовий призер Олімпійських ігор, випускник ЗОШ №25

Спорт є спорт. Це важка річ. Звичайно, потрібний настрій, бойовий настрій, не боятися суперника, намагатися якомога менше йому програти/

Цей настрій часто робив панові Леоніду добру послугу. Колись, згадує, віра у власні сили допомогла йому, молодому спортсменові, на одних із перших змагань у Києві.

/Леонід Бартєньєв, дворазовий призер Олімпійських ігор

Читаю свій забіг: Токарєв, Сухарєв, Карєєв, Рябов, Санадзе, Бартєньєв. Це збірна СРСР та я. Що я думаю? Як можна менше програти, налаштуватися/

Врешті-решт, Леоніду Володимировичу вдалося прийти першим у цьому забігу. А за два місяці після цього він став призером Чемпіонату Європи. За свою спортивну кар'єру Леонід Бартєньєв встиг поставити не лише особисті рекорди, а й виховати 22 олімпійських чемпіони. Був час, коли він тренував і власного сина Дмитра.

/Дмитро Бартєньєв, син Леоніда Бартєньєва

Спочатку це були тренування часто аматорського рівня, а потім вже, коли пішли результати достатньо серйозні, потім стали серйознішими і тренування. Три-чотири тренування на день, постійні виїзди, змагання, збори/

Утім про свої здобутки Дмитро Бартєньєв воліє мовчати, адже, говорить, вони значно поступаються батьківським. А учням, які завітали на зустріч, Леонід Володимирович побажав одого: вірити у власні сили та ніколи не зупинятися перед труднощами.

Стрічка новин