«Зона торгівлі з ЄС: очікування Полтавщини напередодні підписання Угоди про Асоціацію»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PiugSxFZgPB7m

Така тема засідання «круглого столу», на яке зібралися депутати облради, підприємці, науковці та представники громадської ради при обласній державній адміністрації.

Угода про асоціацію – нова планована угода між Україною і Європейським Союзом. Підписати її планують на Вільнюському саміті, що відбудеться наприкінці листопада цього року. Напередодні цієї події на засіданні «круглого столу в облдержадміністрації йшлося про перспективи, які відкриються після підписання документу перед нашою державою і Полтавщиною зокрема.

/Вадим Штефан, керівник проектів Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень»

Поглиблена зона вільної торгівлі з ЄС, реформи в галузях охорони здоров'я, підприємництва - багато змін очікують на нас після Вільнюса в разі, якщо ця Угода буде підписана/

Нині наша область виробляє 5,5% промислової та 6% валової продукції сільського господарства у державі. Зміна економічних правил нашому регіону не завадить, переконані експерти. Щоб не бути голослівними, посилаються на відповідні дослідження, проведені фахівцями Київського інституту.

/Віктор Гречин, співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м.Київ)

Митні тарифи знизяться як з боку України, такі і з боку ЄС, Україні це буде більш вигідно, бо понад 95% митних тарифів знизять до нульового рівня. Це посилить експорт України до ЄС, а також імпорт ЄС/

Дослідження, розповідає співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Віктор Гречин, стосувались 4 і 5 розділів Угоди про Асоціацію. А саме – умов створення зони вільної торгівлі та аспектів співпраці у різних сферах. Перш за все експертів цікавило, як підписання угоди відобразиться на рівні добробуту українців. Поки що у дослідників досить оптимістичні прогнози, вони переконані: наші громадяни стануть жити краще, разом із економічними запровадять жорсткі екологічні норми, що позитивно відобразиться на здоров'ї нації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію