Цими днями у Полтаві активно обговорюють творчість Раїси Кириченко

У середу в обласному центрі відкрилася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю. Головні урочистості з цієї нагоди пройшли в обласному музично-драматичному театрі імені Гоголя.

Молодь нині повинна навчатися на позитивних творах і прикладах патріотизму, які демонструвала Раїса Кириченко. У цьому переконаний заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Аналіз сьогоднішній її творів показує, що аналогічних пісень нині немає. Настільки вони знакові, коли їх переосмислюєш, слухаєш повтор. Вони на фоні того, що Україна - держава молода і незалежна, дають можливість будувати свою історію. А вона складається з таких видатних особистостей, як Раїса Кириченко/

У Полтаві до 70-річчя від Дня народження Раїси Панасівни розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні ХХ-ХХІ століть». Заплановано, що в її рамках учасники відвідають і батьківщину співачки. Представники влади говорять: такі конференції стануть традиційними для Полтавщини.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Маю надію на те, що ми, мабуть, розгорнемо більш широкий спектр роботи. Будемо вводити такі конференції на основі інших подій чи фігур людей, які жили і творили на Полтавській землі/

Адже таких постатей, говорить Валерій Пархоменко, на Полтавщині дуже багато.

Стрічка новин