На центральних вулицях Полтави нарешті з'явилося світло

Державне казначейство таки зуміло перерахувати на рахунок ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» заборгованість у сумі 240 тисяч гривень для того, щоб полтавці змогли комфортно почуватися у місті в темний час доби.

Відтепер можна з впевненістю сказати, що вуличне освітлення міста працює на повну потужність. Декілька ж днів тому ситуація була зовсім іншою. Через проблеми Державного казначейства із перерахунком коштів на рахунок підприємства «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» жителі деяких вулиць залишилися без освітлення. Але завдяки позитивному діалогу міської влади, комунального підприємства «Міськсвітло» з органами Держказначейства, говорить мер міста, таки вдалося досягнути позитивного результату.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Користуючись нагодою, хочу вибачитися перед полтавською громадою, яка декілька днів була без світла. На сьогоднішній день закладено 3,5 мільйона гривень на весь рік на освітлення нашого міста. Тому кошти у міському бюджеті є. Все тільки залежить від Державного казначейства/

Всього ж у Полтаві працює 22 тисячі світлоточок, за допомогою яких «Міськосвітло» і робить вечірнє пересування обласним центром безпечним. Взагалі ж, розповідає керівник підприємства Вячеслав Василенко, Полтава знаходиться на досить високому щаблі серед всіх регіонів України за рівнем вуличного освітлення.

/Вячеслав Василенко, начальник підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло»

З нашої сторони ніяких боргів немає. Підприємство виконує в повному обсязі свою роботу. Всі області, де ми зустрічаємося з колегами, дуже приємно відгукуються про Полтаву. Ми в лідерах стоїмо, як може таке місто освітити сучасними технологіями/

«Міськсвітло», наголошує Вячеслав Василенко, встановлює на полтавських вулицях переважно сучасні енергозберігаючі технології європейських виробників.

Стрічка новин