У Полтаві вже вп'яте здійснили набір слухачів до «Школи місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/_hvs8oRYgPAat

Вже кілька років поспіль у Полтаві реалізують унікальний проект – безкоштовно навчають молодь у школі місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». Слухачів школи знайомлять з діяльністю місцевої влади. Юнаки і дівчата слухають курс лекцій з діловодства, лідерства, тайм-менеджменту, проходять стажування у підрозділах міськвиконкому та готують власні молодіжні проекти. Цього разу набір до школи здійснили вже вп'яте.

Проект «Школа місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього» започаткували активісти органів студентського самоврядування. Цього року набір слухачів здійснили вже вп'яте. Потрапити до проекту цього разу бажали більше 200 студентів, сто із них отримали таку можливість. Серед них – і студентка одного з полтавських технікумів Тетяна Чичкань.

/Тетяна Чичкань, учасниця проекту «Лідер майбутнього»

Хочеться навчитися нового, зав'язати нові знайомства, у мене така професія, що потрібно вміти спілкуватись з людьми, я вирішила, що участь у проекті мені не завадить/

Навчання у школі триватиме вісім місяців і проходитиме у 2 етапи. Спочатку молодь прослухає курс лекцій з ділового етикету, ораторського мистецтва та інших дисциплін, потім на юнаків і дівчат очікує стажування у структурних підрозділах виконкому та участь у міських молодіжних проектах.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Я попрошу організаторів, зокрема управління у справах сім'ї та молоді, вони визначать критерії і запропонують депутатам, щоб вони взяли найактивніших слухачів школи помічниками депутатів/

Така практика вже існує, але вона не досить поширена, розповідають тренери-викладачі школи «Лідер майбутнього». Серед фахівців, які навчають молодь, - і посадовці та депутати Полтавської міської ради.

/Юрій Ісаєв, депутат Полтавської МР, тренер-викладач проекту «Лідер майбутнього»

Троє випускників школи працюють у мене помічниками, дуже активні, у них гарні ідеї, які можна запозичити і вже нині запроваджувати в життя/

За 4 роки існування школи її закінчили майже 200 студентів. Понад 20 з них рекомендували зарахувати до кадрового резерву міської ради, 15 випускників стали помічниками депутатів міської і обласної рад.

/Юрій Кращенко, стояв у витоків проекту «Лідер майбутнього»

Лідер у нас асоціюється з людиною, яка йде по головах інших, наша ціль - виховати гуманного лідера, який спрямує колектив на досягнення цілей/

Головне, запевняють організатори, що після завершення навчання у «Школі місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього» молодь знатиме, як реалізувати свої управлінські здібності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію