Представники 20-ти українських вишів приїхали до аграрної академії на семінар

Представники 20-ти українських вишів взяли участь в засіданні науково-методичної комісії, яке проходило на базі Полтавської державної аграрної академії. Тема зустрічі – «Економіка та підприємництво». Зібралися у полтавському ВУЗі не випадково – тут створена потужна економічна школа, а випускники академії успішно працюють не лише в області, а й в інших регіонах України та за її межами.

У Полтавській державній аграрній академії студенти опановують профільні дисципліни, вивчення яких обумовлене вимогами часу. Зокрема, вивчають технологію органічного землеробства та розвитку сільських територій. Полтавщина утримує першість у сільськогосподарській галузі, тож фахівцям аграрної академії було про що розповісти своїм колегам із 20 ВУЗів України. Останні з'їхались до Полтави, щоб обговорити напрацювання у сфері економіки та підприємництва.

/Лариса Мармуль, голова науково-методичної комісії при Міністерстві аграрної політики та продовольства України

Неодноразово студенти Полтавської аграрної академії посідали призові місця на конкурсах студентських робіт, на багатьох конкурсах. Дуже гарний економічний факультет у цьому ВУЗі/

Економісти, які працюють у сільськогосподарській сфері, переконана ректор вишу Валентина Аранчій, зобов'язані розумітися на аграрних технологіях. Тим більше, працювати у цій галузі нині престижно.

/Валентина Аранчій, ректор Полтавської державної аграрної академії

У 2012 році за результатами журналу «Форбс» професія агронома – на першому місці серед 5 найкращих, а потім ідуть економісти, фінансисти та інші. Це дуже престижно отримувати професію агронома/

Студенти Полтавської державної академії, розповідає ректор Валентина Аранчій, затребувані на ринку праці. Багато обирають економічні спеціальності і, отримавши освіту, працюють у різних сферах.

/Анатолій Мишелов, студент Полтавської державної аграрної академії

Я не шкодую, що обрав свою спеціальність, будемо стажуватись та, сподіваюсь, в майбутньому отримаю гарне робоче місце/

/Тетяна Бардіна, випускниця Полтавської державної аграрної академії

Сьогодні наші випускники працюють на провідних підприємствах не лише Полтавщини, а й України/

Полтавська державна аграрна академія швидко реагує на запити ринкової економіки, нині її випускники працюють в аграрному секторі не лише України, а й зарубіжжя.

Стрічка новин