Троє полтавських школярів представлять місто на обласному етапі конкурсу юних гумористів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/wEK6_-BzgPC2f

Троє полтавських школярів представлятимуть наше місто у фінальному етапі Десятого обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» в номінації «Вишневі усмішки» (декламаторське мистецтво). Слухала гуморески та бачила нагородження переможців і наша знімальна група.

Визначилися переможці міського етапу обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». В номінації «Вишневі усмішки» (жанр - декламаторське мистецтво) перемогу здобули троє полтавських школярів. У молодшій віковій групі - десятирічний учень школи №9 Владислав Шустов. В середній - Анастасія Кияшко, 14 років ЗОШ №5, і в старшій - одинадцятикласниця загальноосвітньої школи №26 Валерія Пономаренко. Остання по праву називає себе дипломованим читцем-декламатором. Дівчина бере участь у різноманітних змаганнях для читців - Тараса Шевченка, Раїси Кириченко. Але конкурс юних гумористів Остапа Вишні, зізнається, її улюблений. 2011-року Валерія вже перемагали у міському етапі останнього, тож з другої спроби сподівається взяти гору і на рівні області. Таланту має вистачити.

Всього у 2013 році в 10 ювілейному обласному конкурсі «Посміхнемось щиро Вишні» в номінації «Вишневі усмішки» взяли участь 12 школярів, які напередодні пройшли відбірковий етап (44 учасники з 34-х навчальних закладів міста). Гумор у полтавців - земляків Івана Котляревського та Остапа Вишні - в крові, вважають організатори міського етапу конкурсу юних гумористів, Полтавський міськвиконком.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Гумор допомагає нам у складних життєвих ситуаціях. Тільки людина, яка любить гумор, яка схиляється перед цим жанром, може допомогти іншим в складних життєвих обставинах. Кому, як не нам, полтавцям, любити цей жанр!/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію