Сьогодні збиралася Рада гуманітарного розвитку при голові облдержадміністрації

Тут підбивали підсумки роботи Малої академії наук учнівської молоді протягом минулого року. Про деталі засідання розкажуть наші кореспонденти.

На останнє засідання Ради гуманітарного розвитку при голові облдержадміністрації винесли питання, які були затверджені членами напередодні.

/Микола Перепелиця, директор Департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Розглядатимемо планові питання, які за пропозицією членів Ради галузевих структур були внесені на початку року, затверджені, і сьогодні підходимо до їх розгляду/

Перше питання – робота позашкільного закладу «Полтавська Мала академія наук учнівської молоді». Протягом останнього року, розповідає її директор, наукові роботи писало понад 3000 дітей, тоді як 5 років тому їх було лише 1200. Та, крім кількісних показників, вдалося підняти і якісні.

/Андрій Матвієнко, директор позашкільного навчального закладу Полтавської ОР «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»

За підсумками діяльності позашкільного навчального закладу Малої академії наук учнівської молоді ми посіли сьоме місце серез подібних закладів України. Слід відмітити, що якщо в минулому році це було 14 місце, то в цьому – сьоме/

Позитивна динаміка спостерігається і в період літнього оздоровлення дітей. Президентом України було поставлено план – оздоровити 70% дітей. Його Полтавщина перевиконала.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах дітей та молоді Полтавської ОДА

Влітку 2013 року було оздоровлено 76 532 дитини. Це становить 76% до загальної кількості дітей, яких необхіно було оздоровити/

Говорили на засіданні Ради гуманітарного розвитку і про спортивні досягнення полтавців. Так паралімпіці принесли області ряд нагород.

/Ігор Петраш, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської ОДА

Вони взагалі видали чудовий результат в місті Монреалі на чемпіонаті світу з плавання. Вони завоювали 28 медалей. Це і універсіади в Казані, де з Полтавщини зайняли перше місце на 500 метрів, і друге – на 1000 метрів на каное/

У ході засідання члени Ради прийняли ряд доручень та терміни їх виконання.

Стрічка новин