З 1 січня 2014 року «Укрпошта» підвищить тарифи на доставку періодичних видань

Це, запевняють у Полтавській дирекції державного підприємства, дозволить поліпшити якість послуг і підвищити зарплату працівникам, зокрема, й листоношам. Наскільки дорожчою стане передплата періодики у 2014 році, дізнавалися наші кореспонденти.

Діючі тарифи на прийняття та доставку вітчизняних періодичних видань були розраховані на підставі витрат «Укрпошти» 2008 року та не переглядались з 2010-го. За ці роки витрати державного підприємства зросли, тож підвищення тарифів – необхідний захід, пояснюють у Полтавській дирекції «Укрпошти». Інакше не вистачить коштів на утримання мережі відділень зв'язку.

/Світлана Пушкар, начальник відділу розповсюдження періодичних видань Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

Якість послуг теж підвищиться, буде можливість підвищити зарплату нашим листоношам, збільшиться їх робочий час, а оскільки виконуватимуть ту ж саму роботу за більший час, то підвищиться і якість/

У наказі Мініфраструктури передбачено збільшення тарифів на передплату видань на 45%, але вартість передплатного видання для читача, запевняють, зросте лише на 10-15%. Проте тут слід враховувати ще один фактор – збільшення видавничої вартості. Якщо проаналізувати ціни на обласні видання за останні кілька років, то у 2013-му вони стали дорожчими на 160%, говорять у Полтавській дирекції «Укрпошти»

/Світлана Пушкар, начальник відділу розповсюдження періодичних видань Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

Хочу повідомити, що 27 вересня розпочалась передплатна кампанія на 2014 рік. Мешканці області передплачують близько 600 тисяч видань щомісяця, кожного місяця ми доставляємо 4-4,5 млн. видань передплатникам/

Нині на Полтавщині – 647 відділень зв'яку, 544 із них – у сільській місцевості. У багатьох селах пошта нині – єдине державне підприємство. Чи відобразиться підняття тарифів на кількості передплатників, покаже час, адже навіть зараз, до підвищення цін, не кожен полтавець може дозволити собі таку послугу.

Стрічка новин