Сергій та Ілля Назаркіни порадували полтавців своєю черговою фотовиставкою

Батько і син, Сергій та Ілля Назаркіни, підготували для полтавців фотовиставку у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського. Сергій Олександрович – відомий у Полтаві фотокореспондент. Обрав для себе професію фотокора й Ілля. Свої світлини на виставках представники родини Назаркіних презентують не вперше, постійно дивуючи мешканців міста тематикою і особливостями власного світобачення.

Сергій Назаркін – фотокореспондент із багаторічним стажем. Він – свідок багатьох подій, про які мешканці міста та області дізнаються, зокрема, завдяки його роботам. Виконуючи завдання редакції, розповідає майстер фотографії, робить фото для себе, для душі. Таких світлин у Сергія Олександровича назбиралося чимало, частину з них він презентував на виставці у літературно-меморіальному музеї Котляревського.

/Сергій Назаркін, фотокореспондент

Я живу на Леваді, одного разу зупинився тролейбус, треба було вийти і штовхнути його, я спочатку штовхнув, а потім витягнув камеру і сфотографував, бо це смішний момент/

Таких моментів на фотографіях Сергія Назаркіна чимало. За допомогою техніки Сергій Олександрович відображає на плівці неповторні миті, а разом з тим – і власне світобачення. Поруч із батьковими презентував свої світлини й син – Ілля Назаркін, теж фотокореспондент. Якби не батько, говорить, навряд чи став би фотографом.

/Ілля Назаркін, фотокореспондент

Оскільки він фотограф, то спілкувався з Едуардом Странадко, з Матосовим, Славуцьким. Всіх і не перерахувати! Мені просто пощастило спілкуватися і рости серед таких людей/

За словами Іллі, батько для нього – взірець для наслідування, і у творчості теж. Сергій Олександрович підтримує сина, дослухається до його думки під час обробки та відбору фотографій. На виставці у музеї Котляревського Сергій й Ілля Назаркіни презентували понад 30 своїх фотографій. До речі, побачити світлини Сергія Назаркіна нині можна ще на одній виставці – у будинку профспілок.

Стрічка новин