11 підприємств візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України»

Полтавські сири, масло, олія та інші продовольчі та непродовольчі товари і послуги змагатимуться за звання кращих на рівні країни. Нагородження переможців та фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» 2013 року у Полтаві не пропустила наша знімальна група.

11 підприємств Полтавщини відстоюють честь області на десятому ювілейному Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України». Цьогоріч в регіональному етапі останнього участь взяли 19 підприємств області, які виставили на суд компетентного журі 23 види продукції та послуг.

/Алла Миронова, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»

В порівнянні з минулим роком, якщо брати 2012, то на 9 підприємств більше. Я ще раз кажу, хотілося б, щоб було більше на 20, 30, але те, що тенденція до збільшення, - це вже приємно/

У 2013-му підприємства Полтавщини крім фахівців ДП «Полтавастандартметрологія» оцінювали експерти з міста Києва, Луганської та Волинської областей. За їх рішенням в номінації «Продовольчі товари» боротьбу на загальнодержавному рівні продовжать 8 з 12 підприємств харчової галузі з різних районів нашої області. А от у номінації «Промислові товари для населення» регіональний етап успішно пройшли три підприємства. Два з них – безпосередньо полтавські.

/Ольга Борисенко, заступник Полтавського міського голови з економічних і соціальних питань

Я вважаю, що місто було представлено дуже добре. Те, що в цьому Всеукраїнському конкурсі беруть участь підприємства з Полтави, - це дуже добре. По-перше, це добре для самих підприємств, по друге - це добре для іміджу, для реклами нашої продукції від власного виробника/

Лише один учасник подав заявку в номінації «Роботи та послуги, які виконують або надають у побутовій та виробничій сферах» – приватне підприємство, що надає готельні послуги з міста Полтави. А от в номінації «Вироби народних художніх промислів» бажаючих позмагатися у місті та області взагалі не знайшлося.

Стрічка новин