Представники обласної влади подарували підопічним Горбанівського геріатричного будинку плазмовий телевізор

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/xzeXNFofgP9qv

Не лише подарунками, а й розважальною програмою у дні вшанування людей похилого віку вирішили підтримати представники обласної влади підопічних Горбанівського геріатричного будинку. Нині тут – більше 70 осіб, яким вже виповнилося 90 років. Про їх потреби, таланти та нелегку долю – у нашому наступному матеріалі.

78-річна Ганна Трофимівна Дрозд родом із Чутівського району. Велику Вітчизняну вона трохи пам'ятає, хоча була тоді зовсім маленькою.

/Ганна Дрозд, пенсіонерка

Після війни тяжке життя було, не було де жити, все спалено. У землянках жили. Не було в чому в школу ходити, писали на газетах. Але все пережили, перенесли/

Далі, розповідає бабуся, працювала ланковою, але через нещасний випадок отримала травму і трудитись стало дуже важко. До пенсії допрацювала, де могла за фізичними можливостями. Оскільки жила сама, то вирішила піти у притулок. Останні два з половиною роки перебуває у Горбанівському геріатричному будинку. Але тут не сумує і має чим зайнятися.

/Ганна Дрозд, пенсіонерка

І вишиваю, квіти збираю, бур'ян вириваю. Взагалі роблю все, що в моїх силах. Я люблю ворушитися, трудитись/

До Ганни Трофимівни та інших ветеранів праці, які живуть у притулку, із короваями та подарунками завітали представники обласної влади. Очільниця Департаменту праці Людмила Корнієнко говорить: всього в області працює 14 таких інтернатів, а ще 12 - міні-відділень при територіальних центрах. Цьогоріч з обласного бюджету виділили додатково 9 мільйонів гривень для створення належних умов у цих установах.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА

Всі підопічні будинків-інтернатів, які мають групу з інвалідності, забезпечені засобами реабілітації. А для того, щоб підтримувати стан здоров'я, ми будемо розвивати реабілітаційні відділення, поповнювати їх сучасним обладнанням, щоб підопічні могли займатися/

Надають соціальні послуги і ветеранам праці, які мешкають у власних домівках.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА

Дуже важливо, що близько 20 тисяч ми обслуговуємо на дому. Це люди пенсійного віку, які потребують догляду, вони не мають близьких родичів, які повинні за ними згідно із законодавством доглядати/

Для цього, переконує Людмила Корнієнко, є достатньо коштів. Але крім цього така допомога зручна і самим ветеранам, адже вони продовжують жити у рідних оселях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію