Полтавські пенсіонери знайшли спосіб, як позбутись проблем зі здоров'ям

Болі в області спини, серця чи ніг вони лікують... у Міському будинку культури. А результати не тільки оздоровлення, а й самовдосконалення традиційно демонструють глядачам двічі на рік. Секретами здоров'я та чудового настрою вже готові поділитися Інна Безугла та Максим Мовсесян.

У буденний вівторок до міського будинку культури активно йдуть полтавці. Вони не юного віку, але приємно дивують святковим виглядом. Для них це більше, ніж свято.

/Зоя Лукошко, пенсіонерка

Сьогодні День людей похилого віку - це ми. У нас сьогодні бал. Це - надзвичайна подія/

Така вже традиційна подія відбувається двічі на рік: восени та навесні. Готуються до ретро-балу дами надзвичайно старанно. Капелюшки, рукавички, ексклюзивні сукні, оздоблені квітами, зачіски і навіть підібрані у тон прикраси, – з усім цим можна проводити конкурс краси.

/Людмила Сотник, керівник танцювальних ретро-клубів «Полонез» та «Сеньйоре»

Ось для цього балу моя сукня спеціально пошита. Дошивала її сьогодні зранку. Намагаємось всі бути у світлому, щоб ми виглядали трохи молодшими/

На традиційний бал збираються учасники трьох танцювальних ретро-колективів, що діють при міському будинку культури.

/Зоя Лукошко, пенсіонерка

Люди, коли йдуть на пенсію, не всі сидять на лавочках і займаються дурними розмовами. А є й такі, що зараз можуть займатися собою, самовдосконаленням. У всіх були діти, потім онуки. Зараз ми вільні і займаємось тим, що нам надзвичайно подобається/

Єфим Черняхівський у шкільні роки танцював у палаці піонерів. І лише на пенсії знайшов час згадати про свою любов до танців.

/Єфим Черняхівський, танцює у клубах «Полонез» та «Сеньйоре»

Я зараз вдівець. Діти виросли, роз'їхалися. А тут мій другий дім/

Найбільше, зізнається чоловік, йому до вподоби вальс. Але займається він одразу у двох клубах.

/Єфим Черняхівський, танцює у клубах «Полонез» та «Сеньйоре»

Це моє друге життя. Я люблю танцювати, люблю спілкуватися. По телевізору мене показували не раз, хоча мені вже років багацько/

Після кількох занять ті, хто прийшов сюди зі скаргами на здоров'я, забувають про них, кажуть танцівники. А єдина проблема, на яку нині скаржаться, - це нестача чоловіків у танцзалах.

/Людмила Сотник, керівник танцювальних ретро-клубів «Полонез» та «Сеньйоре»

Танець - це рух, незабутня мелодія, зліт душі, хвилювання/

Стрічка новин