Полтаву відвідав український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович

Запросив його один із місцевих бізнесменів, проте ім'я свого товариша Іван Антонович лишив у секреті. Поспілкуватись з відомим автором пощастило студентам Полтавського національного педагогічного університету та нашим кореспондентам.

На його книгах зростало не одне покоління українців. Поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович – автор багатьох поетичних збірок. Про свою читацьку аудиторію Іван Антонович говорить: «Пишу для дітей віком від 2-х до 102 років, звичайно ж, українською». Починаючи з 80-х років, коли побачили світ його перші збірки, поет відстоює право на життя україномовної літератури.

/Іван Малкович, український поет і видавець

5-7 років тому переважала україномовна література, а зараз знову вітер політичний повіяв в інший бік і знову переважає російськомовна, але якщо не ми, то хто?/

Вірші Малковича перекладено англійською, німецькою, італійською, російською, польською, литовською, грузинською та іншими мовами. Вони добре знайомі маленьким читачам. Автор зізнається: любить писати для малечі.

/Іван Малкович, український поет і видавець

Вони інші, тому й книжки дитячі повинні бути іншими, вони мають підходити дитині, а не так, що ми зі свого зросту пишемо: «Дитино, вчися!»/

Студентам Полтавського національного педагогічного університету Іван Малкович декламував власні вірші та розповідав про літературні новинки. З-поміж останніх – електронні видання. Поет переконаний: майбутнє – за електронною книгою, проте й паперова не втратить популярності. Це як кіно і театр, резюмував столичний гість.

Стрічка новин