Наприкінці наступного року у Полтаві з'явиться нова автостанція

Розташовуватиметься вона неподалік Південного вокзалу. Вона, переконаний директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Віктор Шадчнєв, значно полегшить роботу другої автостанції та зменшить завантаженість вулиці Шевченка. Цьому та іншим транспортним питанням присвятили нараду в Полтавській облдержадміністрації.

З початку року послугами транспорту в області скористалися майже 4 мільйона осіб. Щодня обслуговують їх 1650 автобусів. А вже наприкінці наступного року до трьох вже існуючих автостанцій додасться ще одна - поблизу Південного вокзалу. У жодній європейській країні, говорить директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Віктор Шадчнєв, позаміський транспорт не проходить через центральні вулиці. Четверта ж автостанція має полегшити роботу тієї автостнації, що знаходиться на вулиці Шевченка.

/Віктор Шадчнєв, директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

Ми розвантажимо трішки АС-2 на Шевченка, тому що кожен день там відправляється на добу 800 маршрутів, 800 рейсів виконується. Усі вони йдуть через вулицю Шевченка, там утворюються нескінченні затори та «пробки»/

З нової автостанції спочатку автобуси відправлятимуться у Котелевському напрямку. Невдовзі до них приєднаються маршрути у бік Харкова та Сум. Відповідно, у зв'язку з перенесенням відправлення деяких автобусів до четвертої автостанції у них зменшиться і вартість проїзду. А різниці між минулою та нинішньою ціною вистачить, щоб скористатися громадським транспортом. Окреме питання, говорить Віктор Шадчнєв, з транспортом у віддалених селах. Цю проблему вирішують в режимі обслуговування так званого «маршрутного таксі».

/Віктор Шадчнєв, директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

Зараз вирішилося питання у Хорольському районі, тобто збираються люди, яким потрібно їхати, вони телефонують на диспетчерський пункт, приїжджає автобус за ними і людей доставляють у потрібну точку/

Що стосується нелегальних перевізників, підсумував Віктор Шадчнєв, то нині такі на внутрішньообласних маршрутах відсутні.

Стрічка новин