На Полтавщині розширюють мережу дошкільних закладів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PFXB2LzugPBma

Менш ніж за 4 роки додатково відкрили 96 дошкільних установ. Нині в області 614 діючих дитсадків, які відвідує 46 тисяч малюків. Про це на прес-конференції розповів керівник апарату-заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко.

За останні три роки рівень охоплення дітей дошкільною освітою в області зріс на понад 12 відсотків. Можливість відвідувати дитячі садочки мають усі дітлахи 5-річного віку. Вже цього року планують відновити діяльність 19 дитсадків, відкрити 20 дошкільних груп та створити навчально-виховні комплекси на базі 4-х загальноосвітніх шкіл у сільській місцевості. Реалізація задуманого дозволить забезпечити дошкільною освітою понад 1400 дітей.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської ОДА

На що направлена робота? Вона направлена на те, щоб ми дали дітям можливість розвиватись, а в цей же час батьки можуть працювати/

Цього року в області вже відкрили кілька дитсадків у пристосованих приміщеннях, здебільшого - при школах.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської ОДА

У нас є школи, які не повністю заповнені дітьми. Тоді ділимо приміщення навпіл і в одній із половин облаштовуємо спеціально обладнані кімнати, тут є й ігрова кімната, й для денного сну/

Нині на Полтавщині працює 614 дитсадків, у яких виховується 46 тисяч малюків. Загалом дошкільні заклади України відвідує півтора мільйона дітей. Кількість дитсадків поступово зростає, та проблему остаточно не вирішили. У Ромодані Миргородського району, наголосив Валерій Пархоменко, лише 30% дошкільнят мають можливість ходити до дитсадка. До кінця року батьки зможуть забронювати для своїх нащадків місце у садочку через мережу Інтернет. Нині процес формування єдиної регіональної системи електронної реєстрації дітей – на етапі завершення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію