У Полтаві капітально відремонтували травматологічне відділення 1 МКЛ

У рамках робочої поїздки на Полтавщину Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав низку соціальних об'єтів, серед яких - сучасний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, дитячо-юнацька спортивна школа №3, а саме - капітально оновлений басейн «Дельфін», та відремонтоване травматологічне відділення першої міської клінічної лікарні. Відділення працює, починаючи з 1960 року, відтоді тут проводили лише косметичні ремонти. 2013-й став доленосним - 1200 квадратних метрів, а саме таку площу воно займає, зазнали капітальної реконструкції. Полтава запам'яталася посадовцю як одне із небагатьох міст України, де дуже добре розвинена мережа позашкільних, профільних дитячих спортивних закладів та установ для людей з обмеженими можливостями.

Екскурсію оновленими травматологічним відділенням першої міської клінічної лікарні Віце-прем'єр-міністру України Костянтину Грищенку провела головний лікар медичного закладу Ганна Селькіна. Разом зі столичним гостем оглянули капітально відремонтовані приміщення і голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко та міський голова Олександр Мамай.

/Лайф

Ганна Селькіна звертається до Костянтина Грищенка: У нас є певні надбання, завдяки підтримці наших керівників ми не будемо зупинятися і в подальшому.

Костянтин Грищенко: Я хотів би побажати всім присутнім, щоб сюди не потрапляли/

Та полтавці сюди таки потрапляють і часто. За рік тут проліковується близько 1,5 тисячі пацієнтів, медики проводять понад 1300 оперативних втручань, більшість із них - ургентні. Відділення розраховане на 50 ліжок. Невідкладну допомогу медики надають усім, хто цього потребує, незалежно від реєстрації чи місця проживання. Щодня до травмпункту першої міської клінічної лікарні звертається 60-70 людей. Частину із них госпіталізують. Травматологічне відділення, розповідають лікарі, працює із 1960 року, відтоді тут проводились лише косметичні ремонти. 2013-й став винятком: капітально відремонтували усі приміщення.

/Владислав Левус, завідувач терапевтичним відділенням 1-ї МКЛ Полтави

Дякуючи підтримці обласної державної адміністрації і органів місцевого самоврядування у відділенні виконали капітальний ремонт із придбанням усього спектру медичного оснащення, що покращить якість надання медичної допомоги та умови перебування у нашому лікувальному закладі/

На ремонт відділення з міського бюджету виділили 1 мільйон 360 тисяч грн. Крім цього спрямували 540 тисяч грн. бюджетних коштів на придбання сучасного обладнання, зокрема для операційного блоку. Окрім першої міської лікарні під час візиту до Полтави Костянтин Грищенко побував ще на кількох об'єктах.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Міністр був здивований побаченим, зокрема центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів, травматологічним центром, усім, що попри кризу ми намагаємося зробити. А в першу чергу був вражений зеленими насадженнями нашого міста, що вже осінь, а місто ще зелене/

У нашому місті є що показати гостям, у цьому переконався і Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко. У Полтаві створені умови для всебічного розвитку підростаючого покоління, постійно покращується матеріально-технічна база дитячих спортивних закладів, розширюється мережа установ, у яких дбають про людей з особливими потребами.

Стрічка новин