В ОДА говорили про профілактику злочинності серед молоді

На виконання вимог постанови Кабміну «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено план консультацій з громадськістю структурних підрозділів обласної державної адміністрації. З-поміж них – засідання «круглого столу», головне питання якого – профілактика правопорушень. Заслухавши учасників засідання, представники громадської ради підготують звернення до відповідних органів: профільних департаментів, управлінь та організацій, а за необхідності – і до Кабміну.

Злочинні прояви у паливно-енергетичному комплексі, незаконні операції з металобрухтом, попередження жорстокості та насилля серед молоді – питання, які постійно розглядають на засіданнях міжвідомчих комісій і робочих груп, до складу яких входять і працівники правоохоронних органів. Запрошують до обговорення і представників громадських організацій. Це не порожні балачки, запевняє заступник голови громадської ради при облдержадміністрації Олексій Шаманенко, деякі проблеми знаходять вирішення.

/Олексій Шаманенко, заступник голови Громадської ради при Полтавській ОДА

Ми звертаємось до правоохоронних органів, органів місцевої влади, ми постійно цим займаємось, приймаємо конкретні рішення з відповідними пропозиціями/

Цього разу на засіданні «круглого столу» йшлося про реалізацію державної політики у сфері профілактики правопорушень. Правоохоронці наголошували: необхідно збільшити кількість узаконених технічних засобів, зокрема відеокамер, які допомагають фіксувати правопорушення та затримувати громадян, які їх скоїли. На засіданні вирішили підготувати звернення до відповідних органів, щоб вирішити питання на офіційному рівні. Взаємодія місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних структур, наголошували, необхідна для ефективної роботи у напрямку профілактики правопорушень.

/Ігор Буханченко, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Полтавської ОДА

Головне управління юстиції, служби у справах дітей, відділ у справах сім'ї і молоді – основні структури органів виконавчої влади, які проводять профілактичні заходи у суспільстві/

Займається цією роботою і Департамент з питань освіти й науки облдержадміністрації. В області реалізують цілу низку програм у цьому напрямку: сприяння соціально-виховній роботі із засудженими, безпеки дорожнього руху, правової освіти населення. З-поміж пропозицій, які надійшли від учасників засідання, – рекомендувати органам місцевого самоврядування надати дільничним інспекторам міліції додаткові приміщення для прийому громадян.

Стрічка новин