Дев'ятикласникам 10 школи презентували новий підручник з «Основ податкових знань»

Велике значення для молоді має податкова грамотність. З цією метою у Полтавській загальноосвітній школі №10 відбулася презентація нового навчального спецкурсу «Основи податкових знань». Дев'ятикласники першими мали змогу переглянути й новенький підручник з цього предмету. Що вивчатимуть школярі на уроках з Основ податкових знань – дивіться далі.

Уроки з «Основ податкових знань» відтепер матимуть дев'ятикласники 10 школи. Цими днями учням представили новий підручник, за яким вони будуть навчатися. Навчальний посібник вийшов змістовний та цікавий.

/Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Для мене дуже цікаво дивитися на цей матеріал, який є тут, тому що починаючи від монголо-татарської навали і закінчуючи сьогоднішньою українською податковою системою фактично зібраний матеріал/

У рамках курсу школярі ознайомляться з місцем та значенням податків у сучасному житті, прослідкують історію їх існування, вивчать механізми їх адміністрування та на досвіді власних родин навчаться їх обчислювати. У майбутньому планується поширити практику впровадження спецкурсу і в старших класах.

/Володимир Задорожний, начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області

Міністр, коли презентував цей підручник на відеоселекторній нараді, він сказав, що ця робота буде продовжуватися. І коли ви вже будете у 10 класі, буде такий же самий підручник для 10 класу. І коли ви підете в одинадцятий клас – буде підручник для одинадцятого/

Таким чином старшокласники зможуть здобути той практичний досвід, який обов’язково допоможе їм і у повсякденному дорослому житті, і у майбутній діловій кар’єрі.

Стрічка новин