49% пенсіонерів Полтавщини отримують кошти за допомогою поштових відділень

Останні забезпечують доставку пенсій у найвіддаленіші населені пункти області. Про подібну співпрацю «Укрпошти» з Пенсійним фондом говорили на засіданні керівників цих відомств.

Близько шістсот сімдесяти мільйонів гривень щомісячно виплачується пенсіонерам області. Ця робота, розповідає заступник губернатора Олександр Коваль, виконується на належному рівні.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Обов'язковою умовою є те, що 25 числа кожного місяця ми повинні завершити виплату пенсій, і жодного разу збоїв не було/

Виплату коштів забезпечують як банківські установи, так і відділення «Укрпошти». Майже 50% пенсіонерів регіону, розповідає очільник Полтавської дирекції Микола Хоменко, отримують гроші саме за допомогою «Укрпошти».

/Микола Хоменко, директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

Звичайно, що людина може обирати сама спосіб отримання коштів через пошту чи через банк. Але мені приємно констатувати той факт, що 49% пенсіонерів області отримають пенсію через наші відділення пошти/

Не дивлячись на те, що зараз виплата пенсій здійснюється і за допомогою банків, все ж пошта залишається невід'ємною ланкою у взаємодії з населенням.

/Валерій Руденко, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області

Пошта, особливо в сільській місцевості, – це єдиний ланцюг, який зв'язує пенсіонерів із державою через доставку пенсій. Коли не працюють банки і немає банкоматів і відділень/

Середня пенсія в області, продовжує Валерій Руденко, становить 1385 гривень.

Стрічка новин