Кошти міської влади і спонсорів + ініціатива батьків = оновленій ДЮСШ №1

У Полтавській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 відремонтували покрівлю, замінили вікна, підлогу, труби систем опалення та водопостачання, зміцнили фундамент, провели косметичні ремонти спортзали та інших приміщень. На це з міського бюджету спрямували понад 400 тисяч грн. Допомагали коштами й спонсори. Якщо порахувати усі гроші, які витратили на реконструкцію, говорить міський голова Олександр Мамай, який взяв участь у відкритті оновленого закладу, їх освоїли вдвічі більше, ніж виділили з міського бюджету.

Одними із перших, хто оцінив якісні перетворення у Полтавській дитячо-юнацькій cпортивній школі №1 після ремонту, стали її вихованці. Чимало дітей відвідують школу упродовж багатьох років.

/Каріна Тутак, вихованка Полтавської ДЮСШ №1

Багато місця стало в залі, приємніше якось, також більше місця в роздягальні, більше людей стали приходити до нас/

/Тамара Компанієць, вихованка Полтавської ДЮСШ №1

Вікна усюди поробили, і в роздягальні теж, більше місця стало/

Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1 - один із шести профільних комунальних закладів міста. У 2012-13 роках із міського бюджету на її реконструкцію спрямували кошти, після їх освоєння школу не впізнати!

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Ми на ремонт із міського бюджету виділили понад 400 тисяч грн., але основна заслуга - директора ДЮСШ, він приводив сюди бізнесменів, друзів, знайомих, які своїми руками зробили цей ремонт. Він насправді коштував у 2-3 рази більше, ніж виділили з міського бюджету/

Ремонту зазнали не лише покрівля та приміщення закладу. Їх реконструкцію можна побачити неозброєним оком. Окрім видимих перетворень, у школі замінили мережу опалення, електропостачання, водовідведення та гідроізоляції. Нині тут працює кілька відділень, зокрема - хокей на траві та гандбол. Із покращенням умов для тренування, сподівається директор ДЮСШ Олексій Полєвой, і спортивних досягнень буде більше.

/Олексій Полєвой, директор Полтавської ДЮСШ №1

У нас у цьому році якийсь прорив по результатам, ми по хокею на траві не програли жодного Чемпіонату України. Вперше за всю історію збірна області у вищий лізі взяла бронзову медаль/

Гарних результатів досягли учні школи і з гандболу. Цього року 8 гравців стали бронзовими призерами Чемпіонату України у вищій лізі в складі команди "Динамо-Академія". За відданість своїй справі міський голова вручив директору спортивної школи Олексію Полєвому подяку та нагрудний знак, а для цілеспрямованих вихованців закладу передав грошовий сертифікат на придбання інвентарю.

Стрічка новин