Шість райвідділів міліції області отримали ключі від службових автомобілів для чергових частин

Їх в урочистій обстановці особисто вручав голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко. Губернатор також взяв участь у розширеному засіданні колегії УМВС в Полтавській області.

Роботу колегії очільник обласної міліції Едуард Федосов розпочав з характеристики практично кожного підрозділу органів внутрішніх справ регіону та оцінки їхньої роботи за результатами 8 місяців поточного року.

Головний міліціонер звернув увагу присутніх на повний облік злочинів і звернень громадян, а також на їх оперативний та адекватний розгляд.

Після засідання голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко та начальник УМВС України в Полтавській області Едуард Федосов в урочистій обстановці вручили одразу шістьом райвідділам міліції Полтавщини ключі від службових автомобілів для чергових частин.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

1 млн 400 тисяч гривень - це той фінансовий ресурс, який виділений у цьому році за обласною програмою підтримки органів внутрішніх справ і боротьби з правопорушеннями. У нас ця програма працює щодо органів внутрішніх справ та дорожньої служби/

Лише спільними зусиллями органів внутрішніх справ та представників влади можна досягти позитивного результату у розкриті злочинів та боротьбі із правопорушниками, вважають в обласній міліції.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Ми працюємо в цьому напрямку, є порозуміння з губернатором, з органами місцевого самоврядування, які також працюють в районах і виділяють додаткові кошти для матеріально-технічного забезпечення/

Стрічка новин