День фізкультури і спорту відзначили в університеті економіки й торгівлі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/v5yDGmENgPBW7

Під девізом «Сітіус, Альтіус, Фортіус», що в перекладі з латині означає «Швидше! Вище! Сильніше!» День фізичної культури і спорту відзначили і в Полтавському університеті економіки і торгівлі. У яких видах спорту змагалися студенти ПУЕТу з нагоди свята, знають наші журналісти.

В здоровому тілі - здоровий дух, точно знають у ПУЕТ, тому займаються спортом тут 356 днів на рік, і в вихідні, і на свята.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Цей лозунг у нас в університеті отримує новий імпульс, тому що до традиційних свят здоров'я і спорту, до змагань з різних видів спорту, які проводяться протягом навчального року, в цьому році ми стали свідками зародження нової традиції, пов'язаної зі святкуванням Дня працівника фізкультури і спорту/

Своїми викладачами кафедри фізкультури у ПУЕТ пишаються. Серед них є майстри спорту Радянського Союзу, кандидати в майстри спорту, чемпіони України та Європи.

/Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедрою фізичного виховання ПУЕТ

Професійне викладання цієї дисципліни є запорукою того, що студенти люблять спорт, займаються спортом як на заняттях, так і у вільний час/

За свої старання та спортивні досягнення тренерів збірних команд університету відзначили грамотами. Та з нагоди професійного свята провели змагання серед студентів, які мешкають у гуртожитках закладу. 4 команди змагалися у перетягуванні канату, стріт-болі, настільному тенісі та у футбольній майстерності.

/Ельман Верді-Заде, студент ПУЕТ, учасник змагань

Я захоплююся футболом з 12 років. Грав у себе на батьківщині, зараз теж приїхав сюди, знайшов команду, хочу брати участь і вигравати/

/Олег Федорович, заступник голови Ради студентів, аспірантів і докторантів ПУЕТ

Особисто для мене спорт – це істина. Я займаюся дуже давно і люблю це. В спортзалі проводжу кожну вільну хвилинку/

У Полтавському університеті економіки і торгівлі любити спорт просто. Для студентів та викладачів відкриті два сучасних спорткомплекси, працюють різноманітні секції - боксу, зал східних єдиноборств, фітнес-студія тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію