Полтавський міський голова подарував рятівникам дві квартири

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/bz7jJPKOgPBH2

Сертифікати на житло Управлінню державної служби надзвичайних ситуацій у Полтавській області вручили з нагоди професійного свята. Як це було, бачила наша знімальна група.

204 життя, серед яких – 26 дитячих, врятували МНС-ники Полтавщини з початку року. 2013 став для Державної служби України з надзвичайних ситуацій знаковим та багатим на перетворення: служба пережила реорганізацію та стала ще відкритішою для населення.

/Роман Кириленко, начальник УДСНС України у Полтавській області

Нами в Управлінні відкрито консультаційний центр, метою якого є своєчасне отримання пересічними громадянами вичерпної та достовірної інформації про державну політику у сфері цивільного захисту/

До інших досягень: у порівнянні з минулим роком в області на 17% зменшилася кількість надзвичайних ситуацій, на 20 - кількість пожеж. МНС-ники і надалі продовжують працювати над попередженням лиха.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської ОДА

Не у всіх областях, але у нашому регіоні є програма по попередженню виникнення НС. Під неї виділено 600 тисяч гривень, вже відповідна спецтехніка, матеріали закуплені/

Окрім своїх прямих обов'язків - запобігати, рятувати та допомагати - полтавські МНС-ники дбають і про благоустрій рідного міста.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Наша рятувальна служба майже своїми силами відремонтувала візитівку міста - каланчу. Згідно з кошторисом, ми виділили 1 млн 300 тис.грн. на ремонт. Наскільки мені відомо, вони вклалися в 1 млн 100 тис.грн./

Різницю у 200 тисяч, говорить Олександр Мамай, він обіцяв повернути рятівникам. Тож на свято прийшов не з порожніми руками. З нагоди Дня рятівника міський голова подарував Службі надзвичайних ситуацій 2 сертифікати на квартири - одно- і двокімнатну. Під бурхливі аплодисменти віддячили і меру: вручили Орден «За мужність».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію