У полтавських школах сьогодні відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/YZIr7fa6gPAAc

Під час нього учні мали змогу не лише займатися фізичними вправами, а й більше дізнатися про традиції Олімпійського руху та познайомитися з чемпіонами-випускниками своєї школи. На одному з таких уроків у загальноосвітній школі №2 побували і наші кореспонденти.

Сьогодні для учнів 7 класу загальноосвітньої школи №2 - незвичайний день. Адже вони беруть участь у Всеукраїнському Олімпійському уроці. Особливо до нього, зізнаються учні, не готувалися, прийшли, як на звичайне заняття.

/Антон Хоменко, учень 7 класу ЗОШ №2

Уроки фізкультури у школі... Ми кожен раз вчимо нові вправи, ми проходили футбол, волейбол, баскетбол, легку атлетику/

Антон Хоменко уроки фізкультури полюбляє. Окрім цього, займається дзюдо. У цьому виді спорту хлопець неодноразово здобував перемоги. Та серед семикласників він - не єдиний, хто у свій вільний час відвідує спортивні секції.

/Дар'я Трощак, учениця 7 класу ЗОШ №2

Ми займаємося спортом: Оля - танцями, а я - веслуванням. Фізкультура для нас дуже важлива. У нас у класі фізкультуру однаково люблять: і хлопці, і дівчата, але спортивніші у нас дівчата/

На початку уроку - розминка. І хлопці, і дівчата на Олімпійському уроці продемонстрували свої найкращі здібності. Їхню швидкість, влучність, гарну координацію рухів оцінили і почесні гості, які завітали до школи. Урок, відзначає заступник голови Полтавської облдержадміністрації, чітко спланований та різнопланово розвиває учнів.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Він проходить на високому професійному рівні, з повною віддачею. Ви бачете зацікавленість дітей, їх вправні дії. Це говорить про те, що систематична робота проходить з фізкультури та розвитку спорту/

Учитель фізкультури Валентина Шеліхова розповідає: особливих вправ до Олімпійського уроку не вигадувала. Все - у рамках шкільної програми.

/Валентина Шеліхова, учитель фізичної культури ЗОШ №2

У фізичному плані урок фізкультури повинен навчати дитину правильним рухам, координації, вмінню застосовувати ці навички у будь-якій ситуації. Плюс - здоров'я ще нікому ніколи не заважало/

Лише заняттям фізичними вправами Олімпійський урок не обмежився. Учні сьомого класу мали змогу поспілкуватися зі спортсменами-випускниками своєї школи, які здобували нагороди у різних видах спорту.

/Ірина Гринь, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

Для полтавців, для школярів передусім - це суттєво, бо вони не на теорії, не з телевізора бачать цього чемпіона. Юнака чи дівчину - наживо, який має свої потреби, свої проблеми, уподобання, зумів завдяки своїй наполегливості досягти висот не лише українського, а й європейського рівня/

У другій загальноосвітній школі у різний час навчалися призери та переможці змагань українського та світового рівнів. Їхні світлини ледве вміщуються у навчальному закладі на дошці пошани.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію