В центрі Полтави небайдужа молодь агітувала перехожих за здоровий спосіб життя

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/4ED6EupegPAMq

У якості гасел та закликів - особистий приклад. Адже більшість із тих, хто цього дня зібрався біля Монументу Слави, відвідує спортивні школи та пишається тим, що веде здоровий спосіб життя.

Сотні молодих та талановитих спортсменів зібралися у центрі Полтави, аби вкотре довести: здоровий спосіб життя - це модно.

/Бліци

- Я обрав спорт - баскетбол, тому що я хочу багато розвиватися і підрости.

- Займаюся волейболом вже майже 3 роки. Просто сподобався вид спорту, тому і займаюся.

- Ми не займаємося цим видом спорту, бо це - наше життя. Ми тренуємося таким видом спорту, як таїландський бокс/

Це масово-спортивне свято стало вже традиційним для нашого міста. Зазвичай напередодні Дня фізкультури і спорту колективи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, секцій, гуртків влаштовують показові виступи. І все це - з однією метою: залучення до занять фізичною культурою якомога більше полтавців. Саме розвитку масового спорту нині приділяє увагу влада. Адже майбутнє нації - перш за все - за здоровими представниками суспільства. Виховувати таких допомагають численні полтавські тренери. Їхня роль у зростанні майбутніх чемпіонів - досить вагома.

/Олег Коваленко, тренер-викладач ДЮСШ №4

Перш за все - це вчитель. Технічна складова, фізична, моральна духовна - це цілий комплекс. Щоб підготувати спортсмена, замало того, щоб фізично його підготувати/

Кращі із кращих спортсменів, які прославили Полтавщину на змаганнях різних рівнів, та їхні тренери отримали почесні нагороди від керівництва міста та області. Нам є, ким пишатися, говорить заступник Полтавського міського голови Світлана Порохня. А День фізичної культури і спорту - зайва нагода нагадати землякам про свою спортивну гордість.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Міська влада не тільки напередодні цього свята приділяє увагу, а й протягом року ми намагалися приділити увагу всім спортивним школам, які існують у нашому місті. Майже кожна школа отримала кошти чи то на проведення капітального, чи то на проведення поточного ремонту/

Особливо відзначили тренерсько-викладацький колектив ДЮСШ № 3 з плавання. За останні роки спортшкола за рейтингом спортивних результатів області посідає перше місце.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію