У Полтаві фарбують телевежу

До редакції нашої студії вже кілька днів телефонують полтавці із запитанням «Чому немає телетрансляції?». У Полтавській філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення запевняють: попереджали мешканців міста про відключення радіорелейної станції у зв'язку з плановими роботами. На якому етапі проведення ремонту, а саме - фарбування телевежі, дізнавалася Марина Молька.

Радіоролейна станція "Полтава" на Першотравневому проспекті, яку полтавці називають телевежою, збудована для ефірного мовлення радіо і телебачення ще у 1976 році.

/Володимир Стаднік, т.в.о.директора Полтавської філії концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення

Що стосується цього об'єкта, він обслуговує Полтаву і Полтавський район, загалом - близько 30 кілометрів. На сьогоднішній день ми з 8 ранку до 19.00 вимикаємо телебачення і радіомовлення/

Вимикають, бо фарбують телевежу, висота якої - 96 метрів. Нині пофарбували лише верхівку конструкції. На оновлення усієї, розповідають, витратять 1200 кілограмів фарби. Розпочали планові роботи ще у понеділок.

/Володимир Стаднік, т.в.о.директора Полтавської філії концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення

Плануємо на наступному тижні ще частково відключатися на 2 дні, в залежності від погодніх умов, якщо погода не сприятиме, то відключення буде переноситись на вівторок, на середу/

Щоправда, з наступного тижня, обіцяють у Полтавській філії концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення, трансляцію окремих каналів відновлять. Мешканцям Полтави і Полтавського району залишилось почекати ще кілька днів до повного завершення планових робіт. Телевежу фарбують раз на 5-7 років, тож наступного разу споживачі залишаться без телесигналу не скоро.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію