Представники Світового банку цікавляться втіленням дорожньої реформи на Полтавщині

Реставрація ділянки дороги "Київ - Харків - Довжанський" від Лубен до Полтави йде за планом. Це після контрольної перевірки констатували представники головного фінансиста проекту Світового банку. Завітала закордонна делегація і до Полтавської облдержадміністрації на зустріч із губернатором Олександром Удовіченком. Говорили про дорожню реформу в Україні.

Представники Світового банку залишилися задоволені станом реконструкції ділянки автодороги М-03 "Київ-Харків-Довжанський" від Лубен до Полтави. В рамках контрольного візиту делегація на чолі з керівником завдання (фінансування ремонту головної артерії країни) Еріком Ланселотом зустрілася з губернатором Полтавщини Олександром Удовіченком. Основною темою бесіди стала дорожня реформа в Україні.

/Дмитро Кобченко, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

На сьогоднішній день є постанова Кабінету Міністрів, яка передбачає розподіл місцевих та державних доріг. Зустріч відбулася, були поставлені питання представниками Світового банку. Саме питання стосувалися, чи підтримує Полтавська область реформу дорожньої галузі/

Полтавщина підтримує. За словами Олександра Удовіченка, на сьогоднішній день є чітке порозуміння, які кроки будуть пройдені і з яких джерел вони будуть фінансуватися. Після зустрічі начальник служби автомобільних доріг Полтавської області Дмитро Кобченко зазначив, що представники Світового банку побаченим та почутим залишилися задоволені, а це дає підстави розраховувати на їх підтримку і у подальших починаннях.

/Дмитро Кобченко, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Як сказав представник Світового банку, вони фінансують не тільки будівництво автомобільних доріг, а й інші сектори. То будемо сподіватися, що вони профінансують не тільки автомобільну дорогу "Київ - Харків - Довжанський", а й в подальшому, коли відбудеться ця реорганізація і ми перейдемо до фінансування місцевої мережі, і ми піднімемо її до належного європейського рівня/

Альона Вязнікова

Стрічка новин