Студентство без вікових обмежень пропонують полтавцям представники БА "Світло надії"

"Ударити" знаннями по соціально-економічним проблемам вирішили представники Благодійної асоціації "Світло надії". Заручившись підтримкою кількох організацій, зокрема міських центру зайнятості та управління соціального розвитку, вони планують організувати навчальний процес, учасниками якого зможе стати кожен дорослий полтавець. Втілити задум у життя допоможуть німецькі партнери, готові вкласти кошти у такий проект. Поки що ж представники різних структур зібралися за круглим столом, щоб обговорити мету, завдання і шляхи, якими рухатимуться у найближчому майбутньому.

11 вересня в Україні розпочався "Тиждень освіти дорослих". Навчатися слід протягом життя, із отриманням шкільного атестата і диплома про вищу освіту процес самовдосконалення не повинен припинятися - так вважають багато наших співвітчизників. Представники благодійної асоціації "Світло надії" підхопили цю ідею, вони переконані: соціально-економічне становище поліпшуватиметься разом із зростанням рівня освіченості людей.

/Роман Дрозд, заступник директора БА "Світло надії"

Наша ініціатива направлена на людей від 18 років, обмежень у віці немає. Навчатися можна і в 18, і в 50, і в 80 років. Нас підтримують німецькі партнери, вони готові вкладати гроші для розвитку послуг в Україні/

Нині ініціатори проекту, завдання якого - освіта дорослих, налагоджують співпрацю з потенційними партнерами. Для цього зібрали за круглим столом представників громадських організацій, фахівців міського управління соціального розвитку та центру зайнятості. Директор останнього Оксана Попова розповідає: віднедавна у рамках державної програми почали навчати полтавців віком від 45 років та видавати документи про освіту.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

У Полтаві цього року 51 особа отримала ваучери, це як прохідий квиток для людини, яка має 45 років віку і не менше 15 років стажу, прагне підвищити свою кваліфікацію або змінити фах/

На початку жовтня, розповідає Роман Дрозд, у Полтаві планують відкрити навчально-виробничий центр для уразливих груп населення. Тут можна буде безкоштовно здобути робітничу спеціальність. Також у планах - отримати ліцензію, яка дозволить видавати документи про освіту державного зразка. Що ж до найближчих перспектив, вже цієї суботи на вулиці Жовтневій проведуть "Ярмарок освітніх послуг для дорослих". На ньому полтавці зможуть ознайомитись із новими формами та підходами до навчання.

Стрічка новин