Дітей та молодь планують залучати до занять спортом за рахунок відкриття спортивних секцій при школах

Це, перш за все, стосується мешканців сільської місцевості, адже у жителів міст і так є можливість відвідувати спеціалізовані заклади. Про це на прес-конференції повідомив заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

Тамара Стєнкова - неодноразова чемпіонка Європи з пауерліфтингу серед дівчат, триразова чемпіонка світу 2011, 2012 і 2013 років. Останню золоту нагороду вона здобула у США, де проходив Чемпіонат світу із пауерліфтингу серед юніорів. Поїздку дівчини до Америки оплатило Міністерство у справах молоді та спорту України.

/Тамара Стєнкова, майстер спорту України міжнародного класу із пауерліфтингу

Їздила я без тренера, бо оплатили поїздку лише мені, вона виявилась дуже дорогою/

Зі спортивною перемогою чемпіонку та її тренера Максима Іванькова привітав заступник голови - керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко. Він вручив Тамарі сертифікат на 10 тисяч грн., відзначили грошовою винагородою в 5 тисяч грн. і наставника юної майстра спорту міжнародного рівня.

/Максим Іваньков, Заслужений тренер України з пауерліфтингу

Що стосується премії, яку нам тільки що видали, мої колеги із інших областей можуть мені по-доброму позаздрити, в нашій області суми цих премій найбільші/

Торік на розвиток галузі фізичної культури і спорту з обласного бюджету спрямували понад 16 мільйонів грн., цього року - 20. Крім цього спортивна сфера фінансується й з інших джерел, зауважив Валерій Пархоменко. У 2010-му Президент України Віктор Янукович поставив завдання: щороку відкривати у кожному регіоні щонайменше один басейн. Це доручення на Полтавщині виконують.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

Ми реконструювали "Дельфін" у Полтаві, побудували басейн у Зіньківському районі, сьогодні іде будівництво у Гадячі, розпочали розробку документації по Кобеляках/

Нині в області займаються спортом 149 тисяч людей, понад 76 тисяч із них - учнівська та студентська молодь. Кількість спортивних споруд, зокрема майданчиків, поступово збільшується. За кошти з обласного і місцевого бюджетів у 2008-12 роках на Полтавщині збудували 14 майданчиків зі штучним покриттям. В області розгалужена мережа центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Кожен бажаючий може взяти участь в легкоатлетичних забігах та різноманітних змаганнях, вік не має значення.

Стрічка новин