Сьогодні у світі відзначають День краси

У 1946 році його започаткували члени Міжнародного комітету естетики і косметології. Яка краса важливіша, зовнішня чи внутрішня, та кого можна назвати по-справжньому привабливою людиною, дізнавалися Крістіна Брігіда і Сергій Сепітий.

/ІНТЕРШУМ

Фрагмент з к/ф "Найчарівніша та найпривабливіша"/

Подібні аутотренінги допомагають змінити своє ставлення до власної зовнішності ледве не кожній другій жінці. Адже представниці слабкої статі завжди не задоволені довжиною своїх ніг чи рисами обличчя. Насправді, у різні часи існували різні ідеали краси. Тож жінкам доводилося відповідати ним. Сьогодні поняття краси більше перейшло до філософської категорії. Полтавці в один голос говорять: головне - не зовнішність, а те, що ховається у душі.

/Бліци

- Перш за все вона повинна бути красивою душею. Для мене це найголовніше.

- Без шкідливих звичок, спортивний, я якраз із спортзалу, тому зараз це важлива тема.

- А зовнішність має значення?

- Всередині повинне бути відчуття щастя та радості, тоді вона буде виблискувати і назовні.

- Красива людина - це насамперед не тільки від природи, а за собою дивиться, також, як вона себе поводить. Тільки за зовнішність не можна назвати людину красивою.

- На перший погляд зовнішній вигляд має бути привабливим і подобатися людям.

- Красива людина - це та, яка чарівна, доглянута і красива душею, та, яка людяна і з нею приємно спілкуватися/

Природної краси, вважають полтавці, достатньо, аби назвати людину привабливою. Утім стилісти дотримуються думки, що і натуральну вроду варто підтримувати регулярними косметичними процедурами.

/Наталія Орлянська, стиліст

Все більше і більше молодих людей хочуть бути молодими, успішними і красивими. Для цього, звичайно, варто відвідувати салон/

А починати, радять спеціалісти, необхідно з... голови. Точніше, з думок про майбутній образ.

/Наталія Орлянська, стиліст

Що ви хочете побачити? Яку картинку ви прагнете побачити? Як ви себе бачите: красивими, спокійними, успішними, модними, класичними, тобто потрібно продумати образ/

На сьогоднішній день - все в руках самих жінок. Косметичні компанії пропонують безліч різноманітних засобів з догляду за шкірою, волоссям, розібратися у яких допоможуть фахівці.

/Крістіна Брігіда, журналіст

Аби бути привабливими, жінки за своє життя прводять тисячі годин перед дзеркалом. Але на те вони й представниці прекрасної половини людства. Утім, відчути себе по-справжньому красивими жінкам допомагають чоловіки, які знаходяться поряд з ними/

Стрічка новин