У Полтавському міському центрі позашкільної освіти пройшов День відкритих дверей

Нині гуртки, які працюють у приміщенні центру на вулиці Головка та при школах міста, відвідують понад 1800 школярів. Тут діти навчаються не лише хореографії, живопису та співу, а й інформатиці, фотомистецтву, вільній боротьбі, усього і не перерахувати. Разом із гостями центру побували у творчих майстернях і наші кореспонденти.

Полтавець Микола Яременко усе життя пропрацював з дітьми, останні 30 років - у позашкільних закладах міста. У центрі позашкільної освіти він очолює гурток геометричного моделювання. Цього разу його учнями були не лише полтавські школярі, а й їхні батьки: у закладі - День відкритих дверей, тож бажаючим опанувати нові техніки, такі як оригамі та паперопластика, тут не відмовляли.

/Микола Яременко, керівник гуртка геометричного моделювання Полтавського міського центру позашкільної освіти

Мої учні мають свої винаходи, публікують роботи у спеціалізованих журналах, вступають до ВУЗів, обирають спеціальності технічного напрямку, успішно навчаються, багато учнів вже мають своїх дітей/

Нині у Полтавському міському центрі позашкільної освіти працює майже 50 творчих об'єднань, а у 1972 році, коли все тільки-но починалось, їх було лише 6. Щоправда, тоді заклад мав іншу назву: Станція юних техніків, і відвідувало його менш ніж півтори сотні учнів. Нині ж у численних гуртках та секціях - понад 1800 вихованців.

/Лариса Семеняка, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти

Вісім напрямків у нас працюють, це науково-технічний, краєзнавчий, художньо-естетичний, гуманітарний, соціально-реабілітаційний, дослідницько-експериментальний, еколого-туристичний/

До Дня відкритих дверей колектив центру підготував для гостей культурно-розважальну програму: майстер-класи та виступи своїх вихованців. Діти, які відвідують гурток акторської майстерності, презентували уривок із вистави "Аліста у країні Чудес".

/Анастасія Гусар, вихованка Полтавського центру позашкільної освіти

- У нас репетиція, перевіряють, як ми знаємо слова, кажуть, що ще маємо вивчити.

- Тобі подобається тут ?

- Так/

/Микола Гомзяков, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти

- Тут багато гуртків, тут весело!

- Цікавіше, ніж вдома сидіти?

- Так/

У минулому навчальному році понад 800 учнів центру взяли участь у більш ніж 100 конкурсах міського, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Майже з усіх привезли нагороди. Заклад чекає на своїх вихованців з 14 -ї до 20-ї години, тут знаходять і розвивають здібності дітей, навчають "бачити зорі у буденних калюжах на життєвих шляхах", як писав свого часу Олександр Довженко.

Стрічка новин