У Галереї мистецтв відкрилася персональна виставка 9-річної полтавки

Юна вихованка студії образотворчого мистецтва "Соняшник" Софія Юхно малює з 5 років, а навчає її цьому мама. На першій персональній виставці дівчинки представлені роботи різних періодів, а оцінити акварельне мистецтво запросили одноліток дівчинки. Що з цього вийшло - дивіться далі.

У залі дитячої творчості Галереї Мистецтв важко протиснутися між відвідувачами, щоб і собі переглянути картини. Переважають тут діти. Дехто прийшов урочисто із квітами. Шанувальниці творчості своєї подружки та однокласниці запевняють: авторка виставки надзвичайно гарно малює.

/відвідувачі виставки

- Мені більше сподобався малюнок "Найкраща професія". Просто мені здалося, що ветеринар - це дійсно найкраща професія.

- Всі сподобались.

- Мені також. Вони всі такі красиві, різнокольорові/

Їй всього 9 років, і це - її перша персональна виставка.

/Софія Юхно, автор персональної виставки

Трошки боюся, але я рада/

Софія Юхно - вихованка студії образотворчого мистецтва "Соняшник", що при Палаці дитячої та юнацької творчості. Виховує її та одночасно навчає її мама - колись вихованка студії, а нині - керівник з 12-річним стажем.

/Катерина Юхно, керівник студії образотворчого мистецтва "Соняшник"

Коли у дитини багато робіт, хочеться, щоб їх побачили всі разом. Представлені роботи, де Софії було і 4 роки, 5 років, і зараз - їй вже 9. Деякі роботи є переможцями Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів/

Катерина Юхно зізнається: їй подобається працювати з дітьми та нести радість людям.

/Катерина Юхно, керівник студії образотворчого мистецтва "Соняшник"

Я дуже рада, що тут багато людей прийшло, і багато дітей. "Соняшник" не хоче виховати художників. Ми плекаємо дитинство/

Софія попри юний вік неодноразово була переможницею всіляких конкурсів. Відомим художником вона не мріє стати, а ось малювати обіцяє продовжувати.

/Софія Юхно, автор персональної виставки

Я хочу дуже велику картину намалювати. Намалювати тварин. Можливо, лева або крокодила/

Стрічка новин