Підприємці подарували полтавським школярам одяг, взуття, спортивну форму та солодощі

Цього тижня представники Ради підприємців міста вітали учнів із початком навчального року та зі своїм професійним святом. Організація, яка існує 15 років, продовжує традицію підтримки дітей. Що цьогоріч подарували полтавським школярам і кому саме - у сюжеті Інни Безуглої.

Цього року маленька полтавка Маргарита пішла до першого класу.

/Маргарита, учениця 1 класу

Ми читаємо, пишемо, математику вчим і ще приклади. Найбільше подобається математика/

І хоча навчання тільки почалося, дівчинка вже мріє про те, ким буде.

/Маргарита, учениця 1 класу

Вихователькою/

Маргариту та ще 12 першокласників - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних шкіл Полтави вітали в міській раді представники влади та підприємці. Серед подарунків - солодощі, шкільна форма, спортивна, взуття. Меценати кажуть: цікавилися в опікунів, чого потребують діти.

/Юрій Левченко, голова Ради підприємців м.Полтави

Одяг, в основному одяг, який підприємці всього міста готували. Зазвичай ми даруємо мікрохвильові печі, телевізори і холодильники. Але в цьому році ось такий у нас напрямок/

Від міськвиконкому представники Ради підприємців перемістилися до спеціалізованої 39 школи. У закладі гості потрапили на засідання тематичного круглого столу, де обговорювали професії своєї мрії.

/В КАДРІ

- Женя, ким ти хочеш стати?

- Підприємцем, адже він народний, пунктуальний, цілеспрямований і щедрий/

До школярів і тут прийшли не з порожніми руками. Взагалі ж таку акцію, приурочену початку нового навчального року та Дню підприємця, члени Ради підприємців Полтави, запевняють, проводять постійно.

/Юрій Левченко, голова Ради підприємців м.Полтави

Ми нічого нового не придумали. Ми тільки підтримуємо той захід, який проводили наші попередники. І він не закінчується. Ми хочемо передати тепло саме цим діткам, адже у нас самих є діти, онуки і хочеться, щоб вони були в одній родині разом з нами/

Стрічка новин