У вишах усі урочистості присвячені тим, хто вперше вступає до студентських лав

Так у Полтавському університеті економіки і торгівлі та Полтавській державній аграрній академії на початку нового начального року влаштували традиційні заходи посвяти у студенти.

Лише наприкінці травня вони зустріли свій перший дорослий світанок, а сьогодні починають сходження до ще однієї вершини у житті. Дві тисячі хлопців та дівчат цього дня поповнили лави дружньої родини Полтавського університету економіки і торгівлі. Звичайно, опинившись у стінах своєї майбутньої альма-матері, кожного з них охоплює хвилювання.

/Ольга Іванець, першокурсниця

Очікую знайти хоч когось знайомого в залі, бо трохи страшно вперше йти, бо нікого не знаю, сподіваюся знайти друзів і знайти нові знання/

Нові знання першокурсникам допомагатимуть здобувати викладачі університету. Познайомитися з ними найменші студенти мали змогу під час урочистого заходу посвяти. Для дівчат та юнаків, які довірили своє майбутнє педагогічному колективу Полтавського університету економіки і торгівлі, ця урочистість, зізнаються вони, стала однією з найважливіших подій у житті.

/Бліц

- Чудове свято посвячення першокурсників. Думаю, що буде просто чудово.

- Очікуємо, що все буде класно, офіційно, для нас дуже велика честь - стати студентом цього університету.

- Таке раз у житті буває. Думаю, цей день запам'ятаємо на все життя/

Студенти запам'ятають не лише цей день, переконують у виші, а й усі роки навчання в університеті. Аже всі, хто обрали для себе ПУЕТ, кажуть, жодного разу не пошкодували про свій вибір.

/Катерина Захарченко, прийшла на захід посвяти у першокурсники

Я навчалася у коледжі за цією спеціальністю. Також мені говорили, що ПУЕТ є одним із перших інститутів в Україні/

Цього року, як завжди, на студентів чекають оновлені аудиторії з мультимедійним обладнанням і сучасні лабораторії, електронні читальні зали та медіатека, спорткомплекс та комфортні гуртожитки. А ще - нові спеціальності та напрямки підготовки. В університеті, говорить ректор Олексій Нестуля, все робиться лише для студентів.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Вищий навчальний заклад, як і в минулі роки, користується попитом серед абітурієнтів. Наше завдання з перших днів навчання в університеті - оточити їх увагою, турботою, дати їм ті знання, на які вони розраховують/

Перший крок зробили під час посвяти - першокурсники отримали символічний ключ від університету, студентський квиток та індивідуальний план.

А щоб навчання протягом майбутніх п'яти років було легким та щасливим, першокурсники задумали бажання та запустили їх в полтавське небо з сотнями повітряних кульок.

Стрічка новин