Полтавський академічний обласний театр ляльок розпочав свій 76 театральний сезон

Відкрили його прем'єрою вистави «Русалонька» для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Загалом актори театру підготували для своїх маленьких шанувальників цілу низку сюрпризів. Детальніше про це – у нашому наступному сюжеті.

Полтавський обласний театр ляльок розпочав свою діяльність у далекому 1939 році. Довгий час останній не мав власного стаціонарного приміщення, працював за різними адресами. Будівлю, куди маленькі полтавці приходять на вистави нині, спорудили тільки у 1983 році. Відтоді тут лунають щасливі дитячі голоси, малечі подобаються постановки, які готують майстри своєї справи.

/Марина Зуєнко, полтавка

Ми з півтора року ходимо, а зараз нам 2,5 роки. Вже рік маємо стажу відвідування театру. Я колись ходила, а тепер сина приводжу до театру/

/Людмила Кись, полтавка

Хочемо цікавих нових вистав, хочемо, щоб було більше без фонограми, щоб була жива казка/

76-й театральний сезон у Полтавському академічному обласному театрі ляльок розпочали виставою "Русалонька" за однойменною казкою Ганса Крістіана Андерсена.

/Василь Безуля, художник-постановник Полтавського академічного обласного театру ляльок

Це моя робота, яку я підготував разом із білоруським режисером, матеріал - класика, вийшло цікаво!/

Для дітей працювати приємно, говорять у театрі, вони - вдячні глядачі, щирі та емоційні.

/Ірина Чернікова, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

В репертуарі нашого театру є вистави і для дорослого глядача, і для сімейного перегляду, для студентів і для батьків/

Тож приходити до лялькового театру можуть не лише діти, а й дорослі. Театр організовує різноманітні творчі зустрічі, виїздить з гастролями до багатьох країн світу, зокрема, до Сербії, Білорусі, Росії, Польщі, Німеччині і Китаю. І на полтавського глядача, окрім "Русалоньки", в новому театральному сезоні чекають нові постановки. Серед них - і прем'єра вистави "Принцеса на горошині".

Стрічка новин