Великі і маленькі, пухнасті і не дуже, спокійні, грайливі і неймовірно ніжні

Міжнародна виставка котів відкрилась у Полтавському міському будинку культури. Її учасники – представники родини котячих із України, Росії та Білорусі, усього – більше 20 порід. Бачили все на власні очі Марина Молька та Сергій Сепітий.

/Марина Молька, журналіст

Навіть найменше із родини котячих - досконалість, говорив Леонардо да Вінчі. Часто цих тварин порівнюють із жінками через їх мінливий характер. На виставці у Міському будинку культури - понад 100 котів із трьох країн світу/

Тут, на виставці, серце любителів котів б'ється швидше: десятки пухнастиків і їхніх кошенят не залишають байдужими навіть тих, хто більше любить собак.

/Олена Сорокіна, голова клубу любителів котів, організатор виставки

Такої кількості тварин і градації порід не було ніколи. Виставка - не просто прийшли і подивилися на котів, це племінний огляд тварини, її або допускають до розведення, або - ні/

Коти породи Мейн кун - це найбільші в світі коти. Їх представників теж можна побачити на виставці.

/Сергій Міненко, учасник виставки (м.Львів)

Коти в середньому досягають ваги від 9 до 11 кг, кішки трішки менші/

Поруч із найбільшим котиком - найменший. Представники породи "сінгапура" занесені до Книги рекордів Гінеса як найдрібніші коти у світі. Вага дорослих тварин не перевищує 3 кілограмів.

/Андрій Кізілов, учасник виставки (м.Пенза)

Ці коти відрізняються забарвленням шерсті, кожна волосинка має 7 відтінків, вони дуже комунікабельні, люблять гратися/

Породисті коти, говорять їх власники, - задоволення не з дешевих. Кошеня "британського короткошерста", наприклад, на виставці коштує тисячу доларів.

/Вікторія Власова, учасниця виставки (м.Курськ)

- Господарів ми обираємо дуже ретельно. Кошеня повинне "лягти" вам на душу

- За що варто любити котів?

- За те, що вони є!/

На виставку до Полтави котів привезли не лише з України, а й з Росії та Білорусі. Від породи, розповідають котолюби, залежить не лише зовнішній вигляд пухнастиків, а й їхній характер. Люблячі господарі не ображаються на своїх чотирилапих за шкідливі звички, виховують їх, як дітей, сприймають такими, якими вони є.

Стрічка новин