Готові розпочати навчання й учні Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги

100 відсотково готова їх зустрічати і рідна альма-матер. Все літо, доки діти відпочивали, навчальний заклад ремонтували, оновлювали та модернізовували.

Позаду - канікули та відпочинок, попереду - навчальний рік та нові знання. До зустрічі з учнями Полтавська загальноосвітня школа №20 готова на 100 відсотків.

/Валентина Сорочан, директор Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст.№20 імені Бориса Серги

Відремонтовані класні кімнати, відремонтовані туалети, придбані нові меблі, переобладнаний медпункт, дообладнана спортивна зала/

В школі не залишилося жодного кабінету чи кімнати, в які соромно було б відкрити двері, говорить Валентина Сорочан. І додає: досягли цього не без допомоги добрих людей. Серед них - і благодійник Лєрнік Матосян, який вже не перший рік опікується навчальним закладом та школярами. Цього 1 вересня в ЗОШ №20 прийдуть 385 учнів.

/Євген Ляхович, учень Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №20 імені Бориса Серги

Я вчуся в цій школі з першого класу. Я дуже люблю цю школу - дуже багато вражень від неї, позитивного настрою. Я дуже-дуже сильно її люблю/

Для Євгена та його однокласників навчальний рік 2013-14 стане останнім у їх шкільному житті. А от для 52 новоспечених учнів 20-ї школи - тільки першим. Щоб найменшим учням було комфортно в нових умовах, в навчальному закладі подбали і про теплу атмосферу ігрової кімнати, і про домашній затишок зони для відпочинку. Втім на першому місці - все ж навчання.

/Марина Сулима, вчитель початкових класів Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст.№20 імені Бориса Серги

В нас буде в класі така математика за програмою "Росток". Дуже цікава і дітям, і батькам. Вона наближена до Державного стандарту - більше завдань з логічним навантаженням/

Крім того, за новими державними освітніми стандартами, учні початкових класів з першого навчального року вивчатимуть іноземну мову, а з другого - інформатику.

Стрічка новин