Під знаком оптимізації та модернізації школярі області з першого вересня сядуть за парти

Там, окрім знань, на них чекатимуть нові Державні стандарти та оновлена матеріально-технічна база. Про це на прес-конференції повідомив заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерії Пархоменко.

Доки школи та дитячі садочки області влітку здійснювали ремонтні роботи, окремі навчальні заклади продовжували працювати.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

У Полтавській області влітку працювали заклади для обдарованих дітей. Це школа при дитячо-оздоровчому центрі "Ерудит" у селі Кам'яні Потоки Кременчуцького району, де мали змогу пройти підготовку наші діти за спеціальностями біологія, географія, математика, практично всі дисципліни, які вивчаються/

Що ж до інших навчальних закладів Полтавської області, то вони у повній бойовій готовності і з першого вересня чекають на своїх учнів, - під час прес-конференції відзначив заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Це стосується як матеріально-технічної бази, так і забезпечення вчителів навчально-методичними засобами. Збільшується і кількість автобусів, які у цьому навчальному році доставлятимуть учнів у сільській місцевості на навчання. Адже модернізація шкіл цього року йде поряд із їх оптимізацією.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Питання оптимізації навчальних закладів, а ви знаєте, воно завжди гостро стоїть на порядку денному, в першу чергу повинно бути узгоджене з батьками, із територіальними громадами, а потім тільки прийматися рішення на сесії районних рад/

Велику увагу в цьому навчальному році приділять і позашкіллю, говорить Валерій Пархоменко. Президент України Віктор Янукович ставить завдання охопити останнім щонайменше 70% дітей. На Полтавщині поки що таких тільки половина. Тож в планах обласної влади - активізувати роботу факультативів від мистецьких закладів при сільських школах.

Стрічка новин