Полтавській спеціальній загальноосвітній школі №39 дуже потрібна майстерня

Сьогодні трудовому навчанню тут навчають в одному із 15-ти класів дев'ятирічки, де, крім того, проходять уроки фізики та хімії.

В полтавській спеціалізованій школі-дев'ятирічці номер 39 сьогодні навчається у дві зміни 170 учнів - діти з ослабленим здоров'ям та інваліди. Адаптація їх у суспільстві - одне із завдань педагогів школи, зазначає директор Наталія Саража. Для них тут працює кабінет психолога, логопеда, передбачені уроки ритміки, бо деякі діти мають порушення опорно-рухового апарату, та 12 гуртків: деревообробки, лозоплетіння, вишивки, квітникарства, танцювальний, вокальний та інші. Але повністю реалізувати намагання адаптувати таких дітей у суспільстві наразі не можна - бази для надання навичок школярам не вистачає. Трудовому навчанню тут повинні навчати 4 години на тиждень - так визначило Міністерство освіти, розповідає Наталія Саража. Але під ці заняття пристосований лише один кабінет, де, крім того, проходять уроки фізики та хімії. Ще в листопаді педагогічний колектив та батьківська громада дев'ятирічки зверталася до міськвиконкому з проханням допомогти, знайти кошти на добудову майстерень для дітей.

Заступник міського голови Олександр Русін надіслав директору 39-ї школи листа, де повідомляє, що питання виділення коштів для добудови майстерні буде обговорено при перегляді бюджету на друге півріччя цього року. А тим часом, крім майстерень, у школі постійно постає питання ремонту приміщень, бо будівлі дев'ятирічки вже більше ста років. Керівництво школи розраховує на допомогу спонсорів.

Стрічка новин