У рамках проекту «Діалог з країною» надійшло 345 звернень від мешканців Полтавщини

Українців, і полтавців зокрема, найбільше непокоять проблеми у сферах соціального захисту, будівництва, житлово-комунального господарства та охорони здоров'я. Саме з цими питаннями мешканці найчастіше звертаються за допомогою до місцевих органів влади та Президента України. Взимку цього року під час телевізійного проекту «Діалог з країною» Віктор Янукович вислухав десятки звернень від жителів України. Глава держави поставив завдання керівництву на місцях: тримати зв'язок з громадами, розглядати звернення та вчасно реагувати на них. Під час зустрічі з журналістами директор профільного Департаменту Полтавської облдержадміністрації Микола Перепелиця розповів, який нині стан справ із розглядом звернень на Полтавщині.

У рамках проекту «Діалог з країною» упродовж 10 днів на телефонний номер державної установи «Урядовий контактний центр» надійшло понад 21 тисяча звернень від жителів різних регіонів України. 345 з них – від мешканців Полтавщини. Загалом, місцеві органи влади області опрацювали більше 4-х тисяч звернень громадян, багато з них нині вже вирішили. Після проведення телепроекту, говорить директор профільного Департаменту ОДА Микола Перепелиця, багато полтавців стали звертатися до органів влади з проханням посприяти у вирішенні проблемних питань.

/Микола Перепелиця, директор Департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Третя частина із загальної кількості – це питання соціального характеру, 15% – питання будівництва, 10% – комунального господарства і охорони здоров'я. Найбільше звернень від пенсіонерів і стосуються вони їхніх пенсій/

Із понад 360 звернень громадян, які надійшли з початку року від Адміністрації Президента до обласної державної адміністрації, більшість – від мешканців Полтави. Питання, висвітлені у 34-х зверненнях, вже вирішені, щодо 229-ти люди отримали роз'яснення. Багато наших земляків, говорить Микола Перепелиця, прохають Президента про надання матеріальної допомоги, гроші їм зазвичай потрібні на лікування.

/Микола Перепелиця, директор Департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Надсилаються на адресу Президента, бо на місці ці питання не вирішуються, або тому, що громадяни не знають, куди звертатися, і є питання, які вимагають змін у законодавстві/

Щоб глава держави отримував менше звернень від простих людей, місцевим органам влади слід повною мірою використовувати надані їм повноваження, зауважив Микола Перепелиця. Проте, хто знає, можливо, українці звертаються одразу до вищої інстанції, тому що не вірять у справедливість на місцевому рівні і вважають візити до відповідних установ даремною тратою часу.

Стрічка новин